Фотоальбом

Матч-відповідь раунду плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА між київським «Динамо» і «Боруссією» з Менхенгладбаха.
КИЇВ. Футболісти київського
Матч-відповідь раунду плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА між київським «Динамо» і «Боруссією» з Менхенгладбаха. КИЇВ. Футболісти київського "Динамо" вийшли у груповий раунд Ліги чемпіонів УЄФА. У повторному матчі "Динамо" на НСК "Олімпійський" поступилося "Боруссії" -- 1:2, але перемога у першому поєдинку на арені "Боруссія Парк" з рахунком 3:1 дала змогу киянам зіграти у груповому турнірі Ліги чемпіонів. У "Динамо" м'яч на 87-й хвилині забив Браун Ідеє. Раніше, на 70-й хвилині, голом у власні ворота відзначився Євген Хачеріді. Другий м'яч у цьому поєдинку на 79-й хвилині забив Хуан Аранго.