Фотоальбом

КИЇВ. У столиці відбувся матч 11-го туру Чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги. Домашню перемогу у 11-му турі здобув київський
КИЇВ. У столиці відбувся матч 11-го туру Чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги. Домашню перемогу у 11-му турі здобув київський "Арсенал". "Каноніри" виграли в ужгородської "Говерли" -- 2:0. Нападник "Арсеналу" Володимир Гоменюк відзначився у цьому поєдинку голом та результативною передачею. На 46-й хвилині після його удару рахунок у матчі став 1:0. А на 68-й хвилині Олександр Ковпак після передачі Володимира Гоменюка вдруге влучив у ворота ужгородського клубу.