Культура / Наш мозок у цифрову епоху кричить: «Дайте мені ручну роботу»
![Наш мозок у цифрову епоху кричить: «Дайте мені ручну роботу»](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2019/04/250419/!07.jpg)
Каліграфиня Ольга Верменич розповіла про особливості красивого писання.
Каліграфиня Ольга Верменич розповіла про особливості красивого писання.
У Національному музеї літератури України презентували збірку вибраної поезії та публіцистики Максима Рильського «І розіллється знов медами... Вибране: публіцистика, есеїстика, проза».
Вірш Андрія Демиденка.
На дитячому Віденському балу в КМДА відбудеться прем’єра вистави «Одна щаслива історія» режисера Віктора Книша.
У Чернівецькому музично-драматичному театрі відбуватимуться зйомки стрічки «Віддана».
Івано-Франківськ запрошує на ІV Міжнародний мистецький фестиваль «Carpathian Space 2019».
У Хмельницькій обласній філармонії пропонували насолодитися незвичайною програмою «Кавова кантата Й. С. Баха».
Іршавський дитячий письменник Василь Шкіря легко поєднує традиційну казкову основу з реаліями сьогодення.
В столичному Театрі на Подолі прем'єра постанови «Сніг у квітні» за повістю відомого драматурга Теннессі Вільямса.
У Києві видатний поет-пісняр Вадим Крищенко скликає своїх шанувальників на пісенне дійство.
Нова праця відомого автора Вадима Пепи «Щедрик летить із Києва» збагачена цікавими фактами та несподіваними відкриттями.
У давніх назвах міст і сіл - історія, культура, характер їхніх пращурів, породжений народним духом.
У новому романі Євгена Хотимчука «Калиновий щем» автор показує, як непідробна любов вела головного героя до перемоги над собою, як сталила його характер.
У Вінниці знімають документальний фільм про Миколу Леонтовича, автора всесвітньо відомого «Щедрика».
Анонс! Джазова програма цьогорічного фестивалю «Карпатський Простір» інтригує і вражає гучними іменами.
Цьогоріч «Золоту Дзиґу» вручатимуть у 20 номінаціях.
Районний Будинок культури та центральну районну бібліотеку передадуть місту Луцьк.
Днями у Києві у Кримському домі відбулася презентація першої частини історичного роману Юсуфа Болата «Алім», що має назву «Алім Азамат-оглу» («Алім син Азамата»).
Бард і композитор Василь Панцирєв написав музику до кожного твору проекту «100 пісень для України», який втілили на Вінниччині.
Олександр Вертинський усе життя вважав себе українцем, часто співав своїм донькам колискові українською і народні пісні.