Культура / Ще один хороший журналіст став письменником
![Ще один хороший журналіст став письменником](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2021/05/080521/zhurn1.jpg)
Це відомий чернівецький кореспондент, блогер, редактор Юрій Чорней, котрий нещодавно вистрілив документальним романом, який уже викликав ажіотаж не тільки на Буковині.
Це відомий чернівецький кореспондент, блогер, редактор Юрій Чорней, котрий нещодавно вистрілив документальним романом, який уже викликав ажіотаж не тільки на Буковині.
У Малому Маріїнському палаці триває виставка народних художників України Анатолія Василенка, Радни Сахалтуєва та Валерія Орла.
Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» отримає новий експонат.
Втрачену пам’ятну меморіальну дошку на честь Олени Пчілки відновлять у Могилеві-Подільському на Вінниччині.
«Собор» Олеся Гончара свого часу наробив серед читаючої публіки в тодішньому комуністичному суспільстві багато галасу.
Хмельницькому монотеатру «Кут» попри всі карантинні обмеження вдалось зібрати акторів, котрі візьмуть участь у вже традиційному фестивалі моновистав «Відлуння».
Комітет із присвоєння премії імені Ігоря Свєшнікова в галузі охорони культурної спадщини краю своїм рішенням відзначив краєзнавицю, авторку книжок «Рівне у долях його мешканців» Галину Данильчук.
Амбіцію стати «Великою культурною столицею-2022» засвідчила заявка Чернігова на конкурс від Українського культурного фонду.
У рамках двох гуманітарних проектів — «Книги спеціального призначення» та «Військо читає» — бібліотеки військових частин цьогоріч отримають щонайменше 50 тисяч книжок.
Василь Пілка, колишній металург, майстер художнього гравірування на склі — єдиний у цій техніці в Україні, один із десятка таких митців у світі.
Голова громадської організації «Українська культурна спадщина» Олексій Новіков передав у дар Державному архіву Полтавської області придбані за власні кошти документи першої третини ХVІІІ століття.
Задля отримання почесного статусу Великої культурної столиці Івано-Франківськ подав на конкурс одинадцять об’єднаних спільною тематикою проектів.
Творча зустріч із непересічною особистістю, справжнім козаком ХХІ століття, львів’янином Іваном Забабахою відбулася в кропивницькому Krop: hubі.
Вечір української музики, який влаштували у літературно-мистецькій вітальні центральної міської бібліотеки Хмельницького, присвятили 150-й річниці від дня народження Лесі Українки.
Культурно-просвітницький проект «Живий мандруючий музей» презентував у Місцевому навколокультурному просторі Житомира благодійний фонд «Надія Є».
В «Етносвітлиці» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи відбувається перша персональна виставка дивовижної майстрині Любові Паранюк.
Пам’ятник пісні «Повій, вітре, на Вкраїну...» створили на Вінниччині.
Міжнародному журналу «Склянка часу*ZeitGlas» і однойменному видавництву з Канева торік виповнилося чверть віку.
Така ініціатива у мистецьких колах краю обговорюється давно.
До 150-річчя з дня народження Лесі Українки пропонуємо зробити віртуальну мандрівку Волинню, яку так любила письменниця.