Культура / Сарматське золото
![Сарматське золото](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/01/140122/sarmat2.jpg)
Проект «Сарматське золото» презентувала ГО «Туристична Ямпільщина» у Центрі волонтеріату Могилів-Подільської міської територіальної громади.
Проект «Сарматське золото» презентувала ГО «Туристична Ямпільщина» у Центрі волонтеріату Могилів-Подільської міської територіальної громади.
У Національному палаці «Україна» відбулася прем’єра новорічного мюзиклу для всієї родини «Нова Снігова Королева».
У будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулася презентація книжки «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні».
Громадськість, численні учні, прихильники та шанувальники творчості талановитого хореографа Анатолія Кривохижі вітають його з черговим життєвим рубежем.
У Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка презентували цифровий архів творів цього художника.
У Дніпропетровській області відбулась презентація композицій, що співають здавна в селах області й передають із покоління в покоління.
Цьогоріч на здобуття Шевченківської премії у розділі «публіцистика» номінується книжка Ніни Саєнко «Пам’ять роду: Епістолярії родини Саєнків. 1886—2020» (видавництво «Контраст», Харків, 2021).
До 12 грудня в київському Музеї Ханенків триває виставка «Просвітництво: Розум і почуття» (кураторки проекту Олександра Ісайкова і Людмила Кравченко).
Наступного року відзначатимуть 150-ліття від дня народження видатної світової оперної співачки, уродженки Тернопільщини Соломії Крушельницької.
Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О. В. Блещунова презентував перший в Україні науковий каталог віял зі своєї багатої колекції та його онлайн-версію.
У столичному Театрі на лівому березі Дніпра показали прем’єру вистави «Моменти/Momenti».
Миколаївський обласний краєзнавчий музей поповнився новими експонатами.
30 листопада 1951 року в буковинському селі Рівня (тепер — околиця Вижниці) народився Назарій Яремчук — один із найпопулярніших українських співаків другої половини ХХ століття.
Цей буковинський геній був закатований сталіністами після повернення на їхнє запрошення в Україну.
Аптеці на вулиці Кобилянської 118 років. Тут досі виготовляють ліки за старовинною рецептурою.
Членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, 37-річна Галина Олійник працює вчителькою у Виженському закладі загальної середньої освіти І—ІІ ступенів.
Спогадам про Всеволода Бруховського присвятили чергове зібрання Клубу любителів Житомира, що відбулося в обласному літературному музеї.
Вечір балету відбудеться 3-4 грудня в обласній філармонії.
Збірка поезій «Жива мішень», про яку вже чимало мовилося на літературних сайтах, — неначе щира розмова з другом.