Культура / На Болонському книжковому ярмарку Україна представить порожній стенд-маніфест
На цьогорічному Болонському міжнародному ярмарку дитячої книжки Україна представить порожній стенд-маніфест.
На цьогорічному Болонському міжнародному ярмарку дитячої книжки Україна представить порожній стенд-маніфест.
Українська кіноакадемія звернулася з петицією до іноземних кіноінституцій та кінопрофесіоналів із закликом об’єднатися навколо бойкоту російського кіно.
У Миколаївському краєзнавчому музеї презентували сувенірну продукцію, виготовлену на основі Таврійського розпису.
Дві мистецькі події одночасно поєдналися у Житомирському обласному літературному музеї: презентація книги поезій Лариси Паламарчук «Цеглинки з перехрестя» та поетично-музичні посиденьки, де звучали вірші й пісні, присвячені Житомиру.
У 2021-му Одеський національний академічний театр опери та балету наочно продемонстрував, що попри всі перешкоди, можна досягати високих цілей.
До 200-ліття Опанаса Марковича.
Найкращі голоси України та Польщі лунали з головної сцени Київського національного академічного театру оперети в рамках міжнародного проекту «10 тенорів».
Про любовну історію з французької танцівниці Клео де Мерод та уродженця Рівненщини Марка Емануеля Малинського.
Уродженець Сарненського району Рівненської області Роман Мацелик (на знімку), який нині мешкає в Обухові на Київщині, реставруватиме Лувр у Парижі.
Житомирський фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» відзначив своє 30-ліття.
У Центральній міській бібліотеці імені М. Кропивницького відбувся круглий стіл «Підтримка місцевих авторів за міською комплексною програмою «Культура».
Андрій Демиденко — лауреат Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері за 2022 рік.
Кореспондент «Голосу України» розпитав режисера Івана Уривського (на знімку) про привабливість української класики для сучасної сцени, а також про реформування театральної галузі.
На Житомирщині стартували урочисті заходи з відзначення року Івана Огієнка (митрополита Іларіона) — видатного науковця, педагога, державного, церковного і культурного діяча.
Марафон з вивчення автентичних колядок і щедрівок започаткували у Вінниці учасники ансамблю «Оберіг» і передали естафету Тернополю та Львову.
Про корифея українського гумору Степана Івановича Олійника.
Проект «Сарматське золото» презентувала ГО «Туристична Ямпільщина» у Центрі волонтеріату Могилів-Подільської міської територіальної громади.
У Національному палаці «Україна» відбулася прем’єра новорічного мюзиклу для всієї родини «Нова Снігова Королева».
У будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулася презентація книжки «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні».
Громадськість, численні учні, прихильники та шанувальники творчості талановитого хореографа Анатолія Кривохижі вітають його з черговим життєвим рубежем.