Культура / Побачити будівлі, яких немає
У Хмельницькому з'являться 3D-проекції архітектурних пам'яток старого Проскурова, котрі були безжально зруйновані за часів радянської влади.
У Хмельницькому з'являться 3D-проекції архітектурних пам'яток старого Проскурова, котрі були безжально зруйновані за часів радянської влади.
Сьогодні Ада Роговцева, українська актриса театру і кіно, відзначає своє 85-ліття.
На Камерній сцені столичного Національного театру імені Івана Франка відбулася прем’єра вистави «Калігула» за однойменною п’єсою Альбера Камю.
Майже триста років тому на землях Лиманщини, яка в складі новоутворених територіальних громад не так давно ввійшла до Одеського району Одеської області, оселялися козацькі родини, а також німецькі колоністи, болгари, серби, греки...
Нинішнього року відзначаємо 150-ліття від дня народження українського художника Олександра Новаківського.
З «колоніальною» книжкою попрощатись непросто. Особливо коли йдеться про спеціалізовану літературу, галузеві, довідкові видання, підручники та посібники, аналогів яких українською ще немає.
Україномовна прем'єра вистави «Незнайко» відбулась у Дніпропетровській обласній філармонії ім. Когана, під час якої глядачі разом із Трубком, Барабанком, Дирегулею та іншими казковими персонажами подорожували в Країні мрій.
У столичній галереї «Білий світ» триває виставка відомого українського художника Владислава Шерешевського «Воєнний стан».
Історична поема.
Національна філармонія представила концертне виконання барокової серенати Йогана Адольфа Гасе «Марк Антоній і Клеопатра».
У червні у Житомирі підбили підсумки ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу імені Івана Сльоти в номінаціях «Хори», «Вокальні ансамблі» та «Художнє слово».
Розмова з головою Закарпатського осередку Національної спілки письменників України Василем Кузаном (на знімку).
На території Києво-Печерської лаври, в Скарбниці Національного музею історії України, відкрилася виставка «Європейська Україна. Доба Мазепи».
За 73-річну історію існування Альянсу, Kyiv Symphony Orchestra став другим оркестром, який запросили виступити на заході НАТО такого рівня.
У київському Будинку художника відкрилася виставка «Нескорена Україна», на якій представлено роботи майстрів з Харкова, Маріуполя, Чернігова, Дніпра та інших міст.
Житомирський обласний літературний музей підписав угоду про співпрацю з краєзнавчим музеєм міста Плоцька у Мазовецькому воєводстві Республіки Польща.
Скарбниця Національного музею історії України оголосила 21 червня Днем пекторалі, який щороку відзначатиметься виставками, презентаціями та іншими культурними подіями й просвітницькими проектами.
Культурне життя столиці пожвавішало і зарясніло різноманітними заходами: гостинно відчиняються двері музеїв та театрів, запрошують на відвідини виставки та всілякі арт-майданчики.
Попри воєнний стан Миколаївський академічний художній драматичний театр продовжує працювати.
Науково-популярна книжка Романа Офіцинського «Історія УПА» побачила світ у серії «Знамениті події історії України» видавництва «Фоліо».