Культура / Музей стане унікальним
Інтерактивні інноваційні підходи, які застосовуються у закордонних музеях, але в українських поки ще не реалізовувались, впроваджують у Музеї історії Дніпра.
Інтерактивні інноваційні підходи, які застосовуються у закордонних музеях, але в українських поки ще не реалізовувались, впроваджують у Музеї історії Дніпра.
У столичному Театрі на Подолі режисер Максим Голенко поставив «Зелені коридори» за однойменною п’єсою Наталки Ворожбит.
Майже 500 мистецьких робіт, що їх створили після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 100 українських авторів, нині можна побачити на всіх п’яти поверхах Українського дому.
У музеї-садибі Михайла Коцюбинського завершили реставрацію двох меморіальних предметів.
55-ліття літературної студії «Сівач» відзначили в Кропивницькому
Сумна доля села, яке на початку ХХ століття було відомим на Волині містечком.
Майже 500 мистецьких робіт, що їх створили після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 100 українських авторів, нині можна побачити на виставці, яка розмістилась на всіх п'яти поверхах Українського дому.
10 червня у Національної філармонії України відбудеться концерт-присвята загиблим артистам.
Ця україночка Софія-Зоряна Пампур (на знімку) мешкає з мамою у Фінляндії.
У Житомирі запрацював «Етнопростір», його створила Ангеліна Нестерова, відома як керівниця зразкового фольклорного гурту «Джерельце».
Такий важливий посил, як на мене, несе твір Івана Багряного «Тигролови», що його взявся втілити на своїй сцені у вигляді мюзиклу колектив Національної оперети України на чолі з Богданом Струтинським, прем’єра якого вже незабаром.
На Хмельниччині відбувся форум «Книжкова весна».
Такий важливий посил, як на мене, має твір Івана Багряного «Тигролови», що його взявся втілити на своїй сцені у вигляді мюзиклу колектив Національної оперети України на чолі з Богданом Струтинським, прем'єра якого вже незабаром.
Один із найвідоміших фотомитців Рівного — Олександр Харват.
Нова книжка відомого житомирського письменника Сергія Храпчука «Кольори» побачила світ.
На Закарпатті в обласному художньому музеї імені Йосифа Бокшая митці, представники влади та громадськості, друзі вітали з 85-літтям Василя Гайдука
Мар’їнська громада Донецької області відома своїми здобутками, традиціями й передусім — людьми.
У Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» провели волонтерський фестиваль аматорського мистецтва «Незламні духом».
12 травня в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, що в Києво-Печерській лаврі, відбудеться відкриття виставки Марії Левитської «Народження образу».
Житомирщина вшанувала пам’ять видатного українського письменника Василя Земляка.