Культура / Ще три борщі — цього разу зі сцени та за особливими рецептами
У Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбулася прем'єра вистави «Борщ. Мій рецепт виживання» за п'єсою Марини Смілянець.
У Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбулася прем'єра вистави «Борщ. Мій рецепт виживання» за п'єсою Марини Смілянець.
У першу суботу червня в чеському містечку Ратаї-над-Сазавою (центральна Богемія) відкрилася персональна виставка українського карикатуриста — художника газети «Голос України» Олексія Кустовського.
У Житомирі в мистецькій галереї Gnatyuk Art Center відкрилася персональна виставка картин заслуженого художника України Юрія Нагулка.
Одному з найкращих зібрань старожитностей Волині, Любомльському краєзнавчому музею, виповнилося 50 років.
У селі Мартинівка Парафіївської громади урочисто відкрили відреставрований бюст Тараса Шевченка — він був розстріляний російськими окупантами навесні минулого року.
Хмельницький обласний художній музей за підтримки Українського культурного фонду організовує арт-резиденцію та запрошує до участі українських живописців.
У Національному музеї «Київська картинна галерея» (вул. Терещенківська, 9) щойно завершився виставковий проєкт Владислава Шерешевського під провокативною назвою «Київська перепічка».
Переможці традиційного конкурсу самодіяльної творчості серед вишів Дніпра «Студентська весна-2023» віддали отримані призові гроші на придбання автівки для ЗСУ.
Фотограф, годинникар-ювелір і підприємець Ерік Паратча з французького міста Роанн з дитинства мав хист до малювання.
У Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся День відкритих дверей «Бібліотека — наш дім», присвячений 83-й річниці з часу створення головної книгозбірні регіону.
Минулого тижня актор-франківець Лесь Задніпровський відзначив своє 70-ліття.
Інтерактивні інноваційні підходи, які застосовуються у закордонних музеях, але в українських поки ще не реалізовувались, впроваджують у Музеї історії Дніпра.
У столичному Театрі на Подолі режисер Максим Голенко поставив «Зелені коридори» за однойменною п’єсою Наталки Ворожбит.
Майже 500 мистецьких робіт, що їх створили після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 100 українських авторів, нині можна побачити на всіх п’яти поверхах Українського дому.
У музеї-садибі Михайла Коцюбинського завершили реставрацію двох меморіальних предметів.
55-ліття літературної студії «Сівач» відзначили в Кропивницькому
Сумна доля села, яке на початку ХХ століття було відомим на Волині містечком.
Майже 500 мистецьких робіт, що їх створили після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 100 українських авторів, нині можна побачити на виставці, яка розмістилась на всіх п'яти поверхах Українського дому.
10 червня у Національної філармонії України відбудеться концерт-присвята загиблим артистам.
Ця україночка Софія-Зоряна Пампур (на знімку) мешкає з мамою у Фінляндії.