Культура / Жива бібліотека в Миколаєві
У Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького за підтримки громадської ініціативи «Історики на day off» відбувся захід «Жива бібліотека: Юрій Котляр».
У Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького за підтримки громадської ініціативи «Історики на day off» відбувся захід «Жива бібліотека: Юрій Котляр».
Літературно-художній журнал «Світло спілкування» презентували у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича.
Олег Дробоцький з Тернопільщини мріяв навчатись у художній академії. Хист до малювання виявився у ньому рано.
У селі Великі Сорочинці однойменної громади відзначили 160-ліття з дня народження видатного земляка — поета, драматурга, перекладача, подвижника української справи Володимира Самійленка.
Херсонці привезли до Києва виставу під такою назвою і неабияк розчулили публіку.
Популяризація історії Австрійської спадщини, що дуже схожа із українською – з такою метою на Дніпропетровщині провели конкурс «Австрійська листівка».
Якщо хтось має сумніви в існуванні «Глобуса Чорного моря», їх розвіють діти Миколаєва та Одеси, які витворили такий.
У Теофіполі ніколи не було свого професійного театру.
Внутрішній туризм стає не лише відпочинком, а й способом пізнання національної культури, історії: згідно з дослідженнями, туристи потребують нових вражень.
Художньо-документальний фільм «Перший код» (продюсер Владислав Савченко, режисер Артур Лерман) вийшов у всеукраїнський прокат наприкінці минулого року.
Важливо, що українські обряди пошановані незалежно від того, де ми живемо і звідки ми, адже народна культура дуже важлива для самоідентифікації як нації.
У плеяді наших літераторів «Розстріляного відродження» ім’я Василя Еллана-Блакитного стоїть дещо окремо.
Нещодавно виповнилося 25 років відомому не тільки на Житомирщині та в Україні, а й за кордоном польському аматорському камерному хору імені Юліуша Зарембського.
Парадоксально, але факт — українську народну художницю родом із Полтавщини Ганну Собачко-Шостак визнають у світі, нею захоплювалися на виставках у Парижі, Берліні та Нью-Йорку, але мало знають на Батьківщині.
На персональних виставках творів народного художника України Анатолія Куща представлено серію робіт, які унаочнюють більш як тисячолітню історію вітчизняного державотворення.
У Костополі, в провулку Широкому, перед будинком Надії Войтюк (на знімку) цвітуть чорнобривці, а за хвірткою у садибі — флокси, троянди та інші квіти.
Якби не війна, актори Хмельницького обласного муздрамтеатру ім. Михайла Старицького ніколи не зіграли б цю виставу.
Вечір пам’яті Дмитра Павличка, що відбувся у стінах Національного університету імені Тараса Шевченка.