Культура / «Мій Джміль з брунатними очима»
Так назвала книжку на спомин про чоловіка Юлія Гаврилюк, переселенка з Криму, яка проживає на Вінниччині.
Так назвала книжку на спомин про чоловіка Юлія Гаврилюк, переселенка з Криму, яка проживає на Вінниччині.
У Національному заповіднику «Софія Київська» відбулася презентація факсимільних видань Христинопільського Апостола, Апостола Федоровича та Теслугівського Апостола.
35 килимів і гобеленів представлено на виставці «Український килим. Золоте перевесло мистецької династії Саєнків», що триває в Національному музеї літератури України.
Першу виставку «Бетон. Любов. Графіті» в стилі Urban Art від митця ZdesRoy (на знімку) та арткураторки Льони Радченко відкрили у Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя.
У столичному театрі імені Івана Франка відбулася прем’єра вистави «Тартюф» за однойменною п’єсою Жана-Батиста Мольєра.
Чорнодимлена, чорнолощена, чорна, сива, задимлена або ж закурена кераміка привертає увагу зовнішнім виглядом — стійким чорним кольором з металевим блиском.
Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької відновлює відкритий конкурс піаністів «На батьківщині Василя Барвінського».
Свій піввіковий ювілей відзначила перша в Україні дитяча мультиплікаційна студія «Веснянка» Дніпропетровської облради з кінофондом у майже тисячу мультфільмів.
Вийшов у прокат художній фільм «Інший Франко» — про полковника Армії УНР, військового льотчика, науковця й письменника.
П’єсу оскароносного Мартіна Мак-Дона «Самотній Захід» уперше поставили на сцені запорізького міського театру-лабораторії Vie.
У Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького за підтримки громадської ініціативи «Історики на day off» відбувся захід «Жива бібліотека: Юрій Котляр».
Літературно-художній журнал «Світло спілкування» презентували у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича.
Олег Дробоцький з Тернопільщини мріяв навчатись у художній академії. Хист до малювання виявився у ньому рано.
У селі Великі Сорочинці однойменної громади відзначили 160-ліття з дня народження видатного земляка — поета, драматурга, перекладача, подвижника української справи Володимира Самійленка.
Херсонці привезли до Києва виставу під такою назвою і неабияк розчулили публіку.
Популяризація історії Австрійської спадщини, що дуже схожа із українською – з такою метою на Дніпропетровщині провели конкурс «Австрійська листівка».
Якщо хтось має сумніви в існуванні «Глобуса Чорного моря», їх розвіють діти Миколаєва та Одеси, які витворили такий.
У Теофіполі ніколи не було свого професійного театру.
Внутрішній туризм стає не лише відпочинком, а й способом пізнання національної культури, історії: згідно з дослідженнями, туристи потребують нових вражень.