24 лютого / Боляче залишати свій дім
![Боляче залишати свій дім](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2023/02/240223/997b-62d90902d5d4.jpg)
Того ранку мешканці Дніпропетровщини, як і більшість українців, прокинулися приблизно о п'ятій годині ранку від вибухів та спалахів.
Того ранку мешканці Дніпропетровщини, як і більшість українців, прокинулися приблизно о п'ятій годині ранку від вибухів та спалахів.
Минає рік, як повномасштабне вторгнення країни-агресора змусило нас зібрати волю в кулак та стиснувши зуби мобілізувати всі наявні сили та засоби для відсічі жорстокого наступу ворога.
Звернення Президента України Володимира Зеленського 24 лютого 2023 року.
У перші дні широкомасштабного вторгнення путінських військ в Україну, можливо, найціннішою за продукти чи бензин на заправках була інформація.
24 лютого в Генштабі ЗСУ повідомили: противник завдав повітряного удару по військових підрозділах у районі Кропивницького.
Удосвіта 24 лютого росіяни завдали удару по військовому аеродрому в Озерному, що поруч із Житомиром.
Щонайменше п’ять разів від початку широкомасштабного вторгнення російські війська намагалися штурмувати форпост Півдня країни — Миколаїв.
У перший день широкомасштабного вторгнення росіяни з безпілотника скинули вибухівку на український прикордонний пост біля села Дніпровське.
У Краматорську той ранок здригнувся від потужних вибухів у районі місцевого летовища. А це лише за кілька житлових кварталів від нашої п’ятиповерхівки.
Рашисти сповна використали Сумщину для широкомасштабного вторгнення в Україну, бо тут пролягає найдовший (564 км) відрізок кордону на суходолі між двома державами.
Історія створення цих двох малюнків, яку розповів відомий український карикатурист, а за сумісництвом заввідділу ілюстрацій нашої газети Олексій Кустовський, дуже показова.
24 лютого став днем відродження нації, коли всіх нас об’єднала ненависть до агресора й палка жага захистити не тільки рідну землю, а й взагалі майбутнє.
Повномасштабне російське вторгнення 24 лютого змінило життя мільйонів українців, настали найважчі часи в історії незалежної України.
російське вторгнення в Україну стало викликом для кожного українця. Але насамперед для влади держави.
Той номер парламентського видання за 24 лютого 2022 року зафіксував історичні рішення Верховної Ради.
Є такі дати, що їх не святкують — але пам’ятають усі, кожен по-своєму. Одна з них — 24 лютого 2022 року.
Про ракетні удари по аеродромах, військових частинах і складах майже по всій території України дізналася з Інтернету.
Росіяни «на папері» мають значну повітряну міць, але за фактом не здатні її ефективно використати для досягнення своїх цілей.
Перший день великої війни в Івано-Франківську заявив про себе потужним гулом у небі, далі — серія вибухів.
О 7.00 24 лютого минулого року у Львові вперше пролунали сирени тривоги. Сповіщення із закликом пройти до сховищ транслювали Українське радіо та телебачення «Суспільне: Львів».