Безпека / Збити потенціал ворога і перехопити ініціативу — наше завдання на найближчий час, — Роман Костенко
Україна зараз в обороні, і поки основне завдання — збити наступальний потенціал ворога та готувати сили і засоби для майбутніх операцій.
Україна зараз в обороні, і поки основне завдання — збити наступальний потенціал ворога та готувати сили і засоби для майбутніх операцій.
Велика Британія вже понад два роки доволі конкретно й рішуче поводиться в питаннях допомоги Україні.
Днями українським інформаційним простором розносилась чергова зрада: США дозволили російським банкам проводити транзакції по угодах з енергетичними товарами — нафтою, газом, вугіллям і навіть дровами.
Злочини, які вчиняє будь-яка країна-агресор, не можуть залишатися без відповіді не тільки військової, політичної, але і юридичної.
Візит генсека НАТО Єнса Столтенберга в Україну — це була своєрідна «звірка годинників» перед Вашингтонським самітом, а також перевірка, як ми де-факто інтегруємося в Альянс, впроваджуючи єдині стандарти та принципи.
Генсек НАТО Єнс Столтенберг уже втретє від початку повномасштабного російського вторгнення побував в Україні.
Для військовослужбовців рішення США виділити допомогу Україні є великим мотиваційним поштовхом, адже затягування і політичні ігри в партнерів створювали дуже песимістичні враження.
Під час години запитань до уряду головний акцент був зроблений саме на темі відновлення знищених росіянами об’єктів критичної інфраструктури та їх захисту.
Партнери України активізувалися в питанні надання військової допомоги, і це вже помітно не лише на політичному рівні, а й безпосередньо на фронті.
Відбулося засідання постійно діючої робочої групи Комітету з моніторингу за виконанням Закону України «Про ринок природного газу» та державним регулюванням ринку природного газу, на якому розглядалося питання запровадження на ринку природного газу біржової
На території Чорнобильської зони законсервовані відходи наших атомних станцій, тому треба зробити все можливе, щоб не було жодних викидів радіоактивних речовин.
Навіть через 38 років після Чорнобильської трагедії для України актуальним залишається питання радіаційної безпеки та її загрози через російську агресію.
«За Авдіївку билися не лише люди, а й роботи, — розповідає голова підкомітету з питань промислової політики Комітету з питань економічного розвитку Муса Магомедов.
Члени профільного Комітету підтримують біометанову галузь та готові працювати над усуненням будь-яких перешкод у законодавстві, які можуть стояти на заваді її розвитку.
Військова допомога з боку США передбачає передачу нашій державі не лише американської зброї, а й замовлення на підприємствах українського військово-промислового комплексу.
Чорнобильська катастрофа продемонструвала світові, як швидко можуть постати смертельні загрози.
Верховна Рада України 24 квітня 2024 року прийняла Закон «Про ратифікацію Додаткової угоди між Україною та Технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї про привілеї та імунітети для візитів технічної допомоги» (реєстр. № 0244).
Верховна Рада України 24 квітня 2024 року прийняла за основу та в цілому проект Закону за реєстр. № 11091 від 18.03.2024.
Біометановий сектор в Україні має великий потенціал, адже державою створені стимули для збільшення виробництва цього газу.
На даху Ірпінського ліцею № 1 відбулося офіційне відкриття гібридної сонячної електростанції.