Безпека / Військова юстиція: досвід Канади та можливі варіанти регулювання в Україні»
![Військова юстиція: досвід Канади та можливі варіанти регулювання в Україні»](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2024/05/220524/komprav220524.jpg)
Комітет з питань правоохоронної діяльності провів круглий стіл: «Військова юстиція: досвід Канади та можливі варіанти регулювання в Україні».
Комітет з питань правоохоронної діяльності провів круглий стіл: «Військова юстиція: досвід Канади та можливі варіанти регулювання в Україні».
Члени ТСК з питань контролю за міжнародною матеріально-технічною допомогою здійснили робочий візит до США.
В очікуванні рішень від зустрічі лідерів країн Великої Сімки Україна працює, щоб не лише отримати відсотки від заморожених активів рф, а й щодо використання цих коштів на озброєння.
Український парламент ухваленим у другому читанні законопроєктом № 10379 посилив відповідальність за військові правопорушення.
Такі сонячні електростанції будуть змонтовані у 190 населених пунктах, на лікарнях та амбулаторіях, які щорічно відвідують 2 млн українців.
Верховна Рада України прийняла Закон щодо посилення відповідальності за військові правопорушення
«Підтримавши законопроекти реєстр. № 11017 та реєстр. № 9585, парламент зробив важливий крок для вирішення нагальних проблем, що виникли в результаті збройної агресії проти України».
Україні слід посилити в рази дипломатичну роботу з тими країнами, які нейтральні або підтримують росію.
Верховна Рада України 8 травня 2024 року прийняла підготовлений Комітетом з питань правоохоронної діяльності Закон України за реєстр. № 11079-1.
Верховна Рада України 8 травня 2024 року прийняла у першому читанні за основу і в цілому проект Закону про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації» (реєстр. № 11235).
Верховна Рада України 8 травня 2024 року прийняла у першому читанні за основу і в цілому проект Закону про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» (реєстр. № 11234).
Голова Комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе взяла участь у зустрічі народних депутатів із єврокомісаркою з питань енергетики Кадрі Сімсон.
Українські енергетики працюють над відновленням роботи енергетичної інфраструктури та вже готуються до проходження осінньо-зимового періоду.
Обсяги відвантаження аграрної продукції з портів Одещини сягнули довоєнного рівня.
Україна зараз в обороні, і поки основне завдання — збити наступальний потенціал ворога та готувати сили і засоби для майбутніх операцій.
Велика Британія вже понад два роки доволі конкретно й рішуче поводиться в питаннях допомоги Україні.
Днями українським інформаційним простором розносилась чергова зрада: США дозволили російським банкам проводити транзакції по угодах з енергетичними товарами — нафтою, газом, вугіллям і навіть дровами.
Злочини, які вчиняє будь-яка країна-агресор, не можуть залишатися без відповіді не тільки військової, політичної, але і юридичної.
Візит генсека НАТО Єнса Столтенберга в Україну — це була своєрідна «звірка годинників» перед Вашингтонським самітом, а також перевірка, як ми де-факто інтегруємося в Альянс, впроваджуючи єдині стандарти та принципи.