Безпека / Щодо врегулювання питань протидії розвідувально-підривній діяльності спеціальних служб іноземних держав
Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт за реєстр. № 11228-1.
Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт за реєстр. № 11228-1.
Безпекова угода між Україною та США, яку планують підписати найближчим часом, у жодному разі не розглядається обома сторонами як альтернатива нашому запрошенню в НАТО.
На нараді, яка відбулася у місті Херсоні, розглядалося питання подолання негативного впливу на довкілля та системи життєзабезпечення населення внаслідок руйнування Каховської ГЕС.
Україна продовжує активну роботу на міжнародному рівні для консолідації зусиль усього цивілізованого світу в підтримці нас у війні та протистоянні країні-агресору.
Надання Україні дозволу на використання переданої партнерами зброї для ударів по території рф — це історичне рішення.
Україна має надалі працювати з партнерами над збільшенням і пришвидшенням постачання західного озброєння і розширенням номенклатури.
Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу доопрацьовані законопроекти.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко здійснив робочу поїздку у Рівненську область.
Президент України Володимир Зеленський підписав безпекові угоди з керівництвом Іспанії та Бельгії.
Завдяки активній роботі на всіх можливих рівнях ми маємо шалений прогрес у сприйнятті України як майбутнього члена Північноатлантичного альянсу.
Відбулося підсумкове засідання Робочої групи Комітету з питань правоохоронної діяльності щодо опрацювання питання створення системи військової юстиції в Україні.
Головною метою останнього візиту української делегації до США було лобіювання питання про надання дозволу нашим Збройним Силам бити наданою Сполученими Штатами зброєю по так званих буферних зонах у рф, із яких зараз здійснюються атаки на Харківщину.
Щодо запровадження відповідальності за порушення вимог щодо утримання та експлуатації об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту.
Щодо вдосконалення правових засад застосування заходів примусу військовослужбовцями Національної гвардії України.
В Україні триває перевірка статків співробітників ТЦК та ВЛК.
Щоразу, як Україна разом із партнерами буде робити важливий крок, що впливатиме на хід війни, росія волатиме про те, що це може призвести до якоїсь ескалації.
Комітет з питань правоохоронної діяльності провів круглий стіл: «Військова юстиція: досвід Канади та можливі варіанти регулювання в Україні».
Члени ТСК з питань контролю за міжнародною матеріально-технічною допомогою здійснили робочий візит до США.
В очікуванні рішень від зустрічі лідерів країн Великої Сімки Україна працює, щоб не лише отримати відсотки від заморожених активів рф, а й щодо використання цих коштів на озброєння.
Український парламент ухваленим у другому читанні законопроєктом № 10379 посилив відповідальність за військові правопорушення.