Екологія / Матеріальна шкода довкіллю від бойових дій становить вже майже 2 трлн гривень
Разом з Офісом Генпрокурора України працюємо над притягненням до відповідальності російських окупантів за шкоду українському довкіллю.
Разом з Офісом Генпрокурора України працюємо над притягненням до відповідальності російських окупантів за шкоду українському довкіллю.
Таке запитання стоїть нині перед столичними озеленювачами. А все тому, що середній вік дерев у Києві досить поважний - 40-60 років.
На понад 475 мільярдів гривень завдано шкоди довкіллю Луганщини повномасштабною збройною агресією росії проти України.
На жаль, це сталося. До останнього часу заповідник функціонував в українському форматі.
Державну екологічну інспекцію України прийняли до Мережі Європейського Союзу з імплементації та правозастосування екологічного права (IMPEL).
До Міжнародного дня птахів у різних районах столиці «зеленбудівці» столиці розвісили 80 нових годівничок та будиночків для птахів.
Рік тому звільнення села Мощун у Київській області поклало початок визволенню від окупантів понад 1000 населених пунктів у різних областях України.
Дослідження «Думки та погляди населення України щодо екологічних наслідків війни» показало, що найкритичнішими проблемами майже 40% українців вважають мінування сільськогосподарських земель.
Неподалік ландшафтного заказника «Васильківські Карпати» будуватимуть асфальтовий завод.
Уже другу весну поспіль в Україну летять не лише перелітні птахи, а й ракети.
Пілотний проект із використання гранітної крихти замість технічної солі для боротьби з ожеледицею в деяких парках та скверах столиці завершено.
1 січня 2023 року у повному обсязі набрав чинності закон України, що забороняє розповсюджувати поліетиленові пакети товщиною до 50 мкм.
За останній рік ворог завдав непоправної шкоди навколишньому середовищу України.
Днями т. в. о. голови Державної екологічної інспекції України Ігор Зубович розповів про роботу інспекції в період війни та поділився кількісними показниками шкоди.
Зниження рівня води в Каховському водосховищі загрожує населенню України, нашим сусідам та системі охолодження Запорізької АЕС.
Окупанти спускають воду з Каховської ГЕС. Вони намагаються тримати підвищеним рівень води нижче у Дніпрі.
Сьогодні День захисту морських ссавців.
Уряд врегулював питання вирубування лісів на ділянках, призначених не для лісового господарства.
Першим в Україні змішаним об'єктом під захистом ЮНЕСКО, тобто таким, що захищає як природну, так і культурну спадщину, можуть стати Канівські гори.
Якщо ви хочете, щоб більше вживаних батарейок їхали на переробний завод, - купуйте нові батарейки лише в тих магазинах, які віддають відсоток на їх переробку.