Екологія / Через війну природоохоронні території зазнають величезних збитків
За попередніми оцінками, внаслідок російської агресії природоохоронні території України зазнали збитків на понад 7,2 млрд грн.
За попередніми оцінками, внаслідок російської агресії природоохоронні території України зазнали збитків на понад 7,2 млрд грн.
Конференція ООН зі зміни клімату є потужним майданчиком для якісної комунікації з усіма державами та втілення у життя багатьох спільних перспективних екологічних проєктів.
17 листопада в приміщенні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України відбулося засідання Робочої групи з опрацювання законопроектів про упаковку та відходи упаковки.
Саме під час повномасштабного російського вторгнення український «Енергоатом» зажадав підняти рівень Олександрівського водосховища в районі Південноукраїнської АЕС. Бо так схотілося.
У Національному природному парку «Тузлівські лимани» відбулося кільцювання пташенят рожевих фламінго.
Фахівці продовжують вивчати та аналізувати негативний вплив збройної агресії російської федерації на навколишнє середовище нашої країни.
7 вересня відзначається Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба (International Day of Clean Air for blue skies).
Як відомо, російські загарбники підірвали греблю Каховської гідроелектростанції на тимчасово окупованій території Херсонської області, що призвело до жахливих наслідків для людей, інфраструктури та довкілля.
Про це та інше — розмова з директором Карпатського біосферного заповідника (КБЗ) Миколою Рибаком.
У Державній екологічноїій інспекції України розповіли про роботу в період війни та поділилися кількісними показниками шкоди довкіллю.
Фахівці розташованого в Одесі Інституту морської біології Національної академії наук України (ІМБ) не припиняли польових спостережень від початку повномасштабної агресії рф.
На Миколаївщині оголошено три нові ландшафтні заказники місцевого значення. Таке рішення ухвалили депутати Миколаївської обласної ради.
Разом з Офісом Генпрокурора України працюємо над притягненням до відповідальності російських окупантів за шкоду українському довкіллю.
Таке запитання стоїть нині перед столичними озеленювачами. А все тому, що середній вік дерев у Києві досить поважний - 40-60 років.
На понад 475 мільярдів гривень завдано шкоди довкіллю Луганщини повномасштабною збройною агресією росії проти України.
На жаль, це сталося. До останнього часу заповідник функціонував в українському форматі.
Державну екологічну інспекцію України прийняли до Мережі Європейського Союзу з імплементації та правозастосування екологічного права (IMPEL).
До Міжнародного дня птахів у різних районах столиці «зеленбудівці» столиці розвісили 80 нових годівничок та будиночків для птахів.
Рік тому звільнення села Мощун у Київській області поклало початок визволенню від окупантів понад 1000 населених пунктів у різних областях України.
Дослідження «Думки та погляди населення України щодо екологічних наслідків війни» показало, що найкритичнішими проблемами майже 40% українців вважають мінування сільськогосподарських земель.