Екологія / Комітет з питань екологічної політики та природокористування провів круглий стіл щодо кліматичної політики України
7 червня відбувся круглий стіл на тему «Нова кліматична політика як виклик та можливість для України».
7 червня відбувся круглий стіл на тему «Нова кліматична політика як виклик та можливість для України».
Верховна Рада України прийняла за основу законопроект за реєстр. № 6227.
24 травня 2024 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування.
Відбулася нарада Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування з керівництвом Департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко виступив із вітальним словом на Міжнародному форумі «Екологія і мир».
Відбулося спільне засідання Комітету екологічної політики та природокористування і Екологічного Комітету Парламенту Естонії.
Відбулися слухання «Шлях України у реформуванні законодавства з питань довкілля й клімату в частині переговорів про членство в ЄС: плани та діяльність Верховної Ради України і Уряду в 2024 році»
23 квітня 2024 року за результатами розгляду у першому читанні Верховною Радою України більшістю в 268 голосів народних депутатів України прийнято за основу законопроект про лісові репродуктивні ресурси (реєстр. № 9116)
22 квітня 2024 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування.
6 серпня 1998 року було засновано День довкілля, в Україні, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, цей день відзначають у третю суботу квітня.
За попередніми оцінками, внаслідок російської агресії природоохоронні території України зазнали збитків на понад 7,2 млрд грн.
Конференція ООН зі зміни клімату є потужним майданчиком для якісної комунікації з усіма державами та втілення у життя багатьох спільних перспективних екологічних проєктів.
17 листопада в приміщенні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України відбулося засідання Робочої групи з опрацювання законопроектів про упаковку та відходи упаковки.
Саме під час повномасштабного російського вторгнення український «Енергоатом» зажадав підняти рівень Олександрівського водосховища в районі Південноукраїнської АЕС. Бо так схотілося.
У Національному природному парку «Тузлівські лимани» відбулося кільцювання пташенят рожевих фламінго.
Фахівці продовжують вивчати та аналізувати негативний вплив збройної агресії російської федерації на навколишнє середовище нашої країни.
7 вересня відзначається Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба (International Day of Clean Air for blue skies).
Як відомо, російські загарбники підірвали греблю Каховської гідроелектростанції на тимчасово окупованій території Херсонської області, що призвело до жахливих наслідків для людей, інфраструктури та довкілля.
Про це та інше — розмова з директором Карпатського біосферного заповідника (КБЗ) Миколою Рибаком.
У Державній екологічноїій інспекції України розповіли про роботу в період війни та поділилися кількісними показниками шкоди довкіллю.