Екологія / Щодо інтегрованого запобігання та контролю промислового забруднення
Верховною Радою України прийнято за основу законопроєкт про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення (реєстр. № 11355).
Верховною Радою України прийнято за основу законопроєкт про інтегроване запобігання та контроль промислового забруднення (реєстр. № 11355).
Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт за реєстр. № 11024.
Комітет з питань екологічної політики та природокористування розглянув результати аудитів, проведених Рахунковою палатою України.
7 червня відбувся круглий стіл на тему «Нова кліматична політика як виклик та можливість для України».
Верховна Рада України прийняла за основу законопроект за реєстр. № 6227.
24 травня 2024 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування.
Відбулася нарада Голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування з керівництвом Департаменту ядерної безпеки Європейського банку реконструкції та розвитку.
Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко виступив із вітальним словом на Міжнародному форумі «Екологія і мир».
Відбулося спільне засідання Комітету екологічної політики та природокористування і Екологічного Комітету Парламенту Естонії.
Відбулися слухання «Шлях України у реформуванні законодавства з питань довкілля й клімату в частині переговорів про членство в ЄС: плани та діяльність Верховної Ради України і Уряду в 2024 році»
23 квітня 2024 року за результатами розгляду у першому читанні Верховною Радою України більшістю в 268 голосів народних депутатів України прийнято за основу законопроект про лісові репродуктивні ресурси (реєстр. № 9116)
22 квітня 2024 року у форматі відеоконференції відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування.
6 серпня 1998 року було засновано День довкілля, в Україні, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, цей день відзначають у третю суботу квітня.
За попередніми оцінками, внаслідок російської агресії природоохоронні території України зазнали збитків на понад 7,2 млрд грн.
Конференція ООН зі зміни клімату є потужним майданчиком для якісної комунікації з усіма державами та втілення у життя багатьох спільних перспективних екологічних проєктів.
17 листопада в приміщенні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України відбулося засідання Робочої групи з опрацювання законопроектів про упаковку та відходи упаковки.
Саме під час повномасштабного російського вторгнення український «Енергоатом» зажадав підняти рівень Олександрівського водосховища в районі Південноукраїнської АЕС. Бо так схотілося.
У Національному природному парку «Тузлівські лимани» відбулося кільцювання пташенят рожевих фламінго.
Фахівці продовжують вивчати та аналізувати негативний вплив збройної агресії російської федерації на навколишнє середовище нашої країни.
7 вересня відзначається Міжнародний день чистого повітря для блакитного неба (International Day of Clean Air for blue skies).