Екологія / Пом’янути, уникаючи пишних слів...
26 квітня 2019 року — 33-тя річниця аварії на Чорнобильській АЕС. У Рівненській області 5 північних поліських районів зазнали значного радіоактивного забруднення.
26 квітня 2019 року — 33-тя річниця аварії на Чорнобильській АЕС. У Рівненській області 5 північних поліських районів зазнали значного радіоактивного забруднення.
У Сєверодонецьку у Храмовому комплексі «Лісова дача» відбулась поминальна молитва за загиблими героями-чорнобильцями.
Спогади начальника караулу пожежної частини містечка Буча Віталія Кравченка про Чорнобильську трагедію.
Понад триста працівників колишньої організації «Вінницядорбуд» брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції.
У РІвненській області на сьогодні проживають майже 330 тисяч осіб, які постраждали від Чорнобильської аварії, в тому числі 3784 ліквідатори.
Члени Чорнобильської асоціації народних депутатів України звернулися з листом до Володимира Зеленського.
Лише від початку 2019-го незаконне виловлення риби завдало збитків рибному господарству на 12 мільйонів гривень.
Ліси Закарпаття сертифіковані міжнародною наглядовою радою FSC і виконують переважно екологічні функції, а відповідно мають обмежене експлуатаційне значення.
Ужгородська міськрада планує навести лад у Боздоському парку.
Одеська область, де протікають дві найбільші річки Європи, перебуває в зоні «постійної спраги й нестачі якісної питної води».
В Україні сьогодні на кожного мешканця припадає по 8,5 тонни відходів.
Винахідник Дмитро Бідюк запевняє, що вже нинішнього року в Сумах розпочнеться промислове виробництво пакетів з біологічної сировини.
«За прогнозами, якщо нічого не робити, до 2100 року 75 тисяч українців із прибережних поселень ризикують залишитися без домівок унаслідок підняття рівня Чорного моря
Громадськість Кіровоградщини не просто обурена нахабністю браконьєрів, які знищують дерева, а висловлює занепокоєння тим, що такі справи у правоохоронній системі «спускають на гальмах».
На місця незаконних рубок вирушають представники громадських організацій разом із екологами та перешкоджають злочинцям чинити несанкціоноване випилювання деревини та її викрадення.
Понад 100 хатинок закарпатських лісівників готові прихистити туристів, які заблукали в горах.
Природний заповідник «Медобори» знаний не лише в Україні, а й за її межами. Його територія - це найкраще збережені ділянки Товтрового кряжу, що сформувався 20 мільйонів років тому.
П’ятьох клишоногих для тимчасового тримання доправили до Реабілітаційного центру бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир».
За рік Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» заробило майже 1,4 мільйона гривень на метані.
Споруди на гірських річках, які несуть загрозу для екології, наражають населені пункти Закарпаття на ризик підтоплення