Екологія / У звалищ — весняне загострення
У міжсезоння, що настало, в Дніпрі помітно зросла кількість сміття та стихійних звалищ.
У міжсезоння, що настало, в Дніпрі помітно зросла кількість сміття та стихійних звалищ.
Загрозливий для здоров’я людей спадок отримала від радянського минулого Єрківська об’єднана територіальна громада, що на Черкащині: 240 тонн непридатних до використання хімічних речовин, зокрема пестицидів.
Спеціальний буклет «Помічник рибалки» розробив Житомирський рибоохоронний патруль для проведення роз’яснювальної роботи серед населення.
За минулий рік у лісах Житомирщини зросло поголів’я практично всіх видів мисливської фауни.
Донеччина долучається до екологічного проекту «Озеленення планети», в рамках якого планується висадити мільйон дерев за один день у 100 країнах.
За останні роки у Львівській області популяція зубрів у гірській зоні зросла утричі, а в рівнинній — у п’ять разів.
Хоч і кажуть, що рідкісних тварин забагато не буває, але саме через це складається тривожна ситуація на острові Джарилгач у Чорному морі.
Життя не раз показувало: часом люди з провінції можуть знаходити несподіване розв’язання надважливої проблеми.
14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Невблаганно спливає час. Але не старіє пам’ять. Не оминула чорнобильська біда й Малинщину. Тут мешкають ліквідатори, інваліди-чорнобильці, які були свідками справжнього пекла, допомагали його приборкувати, рятуючи людські життя...
Про соціальне забезпечення та пільги ліквідаторам Чорнобильської аварії говорять багато і давно, чимало зламано списів, утім, і через тридцять років ця тема залишається актуальною, а для багатьох і дуже чутливою.
Відбувся підсумковий екофорум освітньої програми Дніпра з екосвідомості.
На Волинь, багату на озера, ставки і річки, яку за це навіть називають голубоокою, масово завозять живу рибу з інших регіонів.
Боротьба за збереження унікального природного комплексу Боржавських полонин уже вийшла на європейські обшири.
Проблеми обміління Світязя пов'язані не тільки з природними факторами, але й з примусовим осушенням боліт.
Південь Одеської області буквально на очах перетворюється на випалену пустелю.
Україна приєдналася до Європейської системи освітлення даних про якість повітря, повідомляє прес-служба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.
Фахівці ВАТ «Одесаобленерго» розпочали операцію з порятунку лелек. Нині встановлена перша струмозахисна платформа для гнізда лелек.
Екологічна політика України зазнає поступових трансформаційних змін, про що свідчить заява Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, зроблена 25 травня 2020 року.