Екологія / Через дії окупантів під загрозою знищення перебувають майже 200 територій Смарагдової мережі
Ці території є значною частиною природоохоронної мережі Європи, яка охороняється в рамках законодавства ЄС та Ради Європи.
Ці території є значною частиною природоохоронної мережі Європи, яка охороняється в рамках законодавства ЄС та Ради Європи.
В. о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час онлайн-дзвінка обговорив низку питань допомги Україні з Єврокомісаром з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюсом Сінкявічюсом.
Масштаби знищених вогнем площ вражають, вже спалено понад 10 тисяч га української землі.
Життя триває, навіть в умовах війни, тому фахівці Держекоінспекції України продовжують працювати.
Природно-заповідний фонд вздовж Азово-Чорноморського узбережжя, а також вздовж східного і північного кордонів України зазнає особливих уражень.
Країною-агресором було захоплено всі гідротехнічні споруди Північно-Кримського каналу, що регулювали водопостачання води до півострова Крим.
Верховна Рада спростила деякі адмінпроцедури та вимоги у сфері захисту довкілля під час дії воєнного стану та післявоєнний період.
Круглий стіл за темою екології Донеччини «Індустріальна спадщина та екологічні виклики» відбувся у Центрі ветеранів АТО та їхніх сімей «Поруч» міста Краматорська.
Україна посідає перше місце у транснаціональному серійному об’єкті Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи».
Останнім часом винищення дерев у Житомирі стало звичним.
У Чернігові працює перша в місті станція знезалізнення води.
У рамках Комплексної програми охорони довкілля було презентовано результати досліджень щодо збереження біологічного та ландшафтного різноманіття Миколаївщини.
Нині життя вимагає, аби кожний географічний ландшафт як унікальна річ земного буття (геореал) був репрезентований природно-заповідною територією.
Одним з пріоритетних завдань збалансованого розвитку України є запровадження нових принципів та ефективних заходів, спрямованих на інтеграцію екологічної складової в усі галузі економіки.
Господарський суд Одеської області стягнув із компанії-судновласника вантажного танкера «Делфі» понад 16 тис. доларів завданих державі збитків унаслідок забруднення масивів морських вод нафтопродуктами.
Розмова з директором департаменту Міндовкілля України Едуардом Арустамяном.
Комунальне підприємство «Миколаївводоканал» має намір провести масштабну модернізацію своїх мереж.
ПАТ «Одеський нафтопереробний завод» нині є техногенно-екологічною загрозою для Одеської області.
Гроші, які виділяються державою на вирішення екологічних питань, мають використовуватися за призначенням.
У Кропивницькому обговорили кроки з реабілітації майданчика захоронення радіоактивних відходів та дезактивації Веселівського родовища.