Екологія / Міндовкілля продовжує документувати докази про екоцид окупантів на території України
Російське вторгнення забрало тисячі життів, завдало шкоди економіці, інфраструктурі, природній спадщині України та довкіллю.
Російське вторгнення забрало тисячі життів, завдало шкоди економіці, інфраструктурі, природній спадщині України та довкіллю.
Фахівців Держекоінспекції залучають до слідчих дій в рамках кримінальних проваджень
У роботі засідання взяла участь заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ірина Ставчук.
Попри російську військову агресію та ведення бойових дій Україна виконує міжнародні зобов’язання.
Попри боротьбу з ворогом, що ведеться на нашій землі, весняна висадка дерев у рамках програми «Зелена країна» триває.
На звільнених від окупантів територіях виявлені жахливі військові злочини, вбивства мирних мешканців та їх домашніх улюбленців.
Інспекторами було вилучено 14 сіток загальною довжиною 1050 метрів, а також рибу таких видів як лящ, короп, білий амур та товстолоб загальною вагою 28 кг.
Цей вид риб охороняється Червоною книгою України, Бернською та Боннською конвенціями, CITES, Червоним списком МСОП та Європейським червоним списком.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України поінформувало про шкоду для українського довкілля від російської агресії у оновленому дайджесті на офіційному вебсайті відомства.
Ці території є значною частиною природоохоронної мережі Європи, яка охороняється в рамках законодавства ЄС та Ради Європи.
В. о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час онлайн-дзвінка обговорив низку питань допомги Україні з Єврокомісаром з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюсом Сінкявічюсом.
Масштаби знищених вогнем площ вражають, вже спалено понад 10 тисяч га української землі.
Життя триває, навіть в умовах війни, тому фахівці Держекоінспекції України продовжують працювати.
Природно-заповідний фонд вздовж Азово-Чорноморського узбережжя, а також вздовж східного і північного кордонів України зазнає особливих уражень.
Країною-агресором було захоплено всі гідротехнічні споруди Північно-Кримського каналу, що регулювали водопостачання води до півострова Крим.
Верховна Рада спростила деякі адмінпроцедури та вимоги у сфері захисту довкілля під час дії воєнного стану та післявоєнний період.
Круглий стіл за темою екології Донеччини «Індустріальна спадщина та екологічні виклики» відбувся у Центрі ветеранів АТО та їхніх сімей «Поруч» міста Краматорська.
Україна посідає перше місце у транснаціональному серійному об’єкті Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи».
Останнім часом винищення дерев у Житомирі стало звичним.
У Чернігові працює перша в місті станція знезалізнення води.