Екологія / Понад 13 мільярдів гривень: приблизна оцінка збитків лісової галузі України внаслідок вторгнення рф
Про це йшлося на розширеній колегії Державного агентства лісових ресурсів України, що відбулася на Хмельниччині.
Про це йшлося на розширеній колегії Державного агентства лісових ресурсів України, що відбулася на Хмельниччині.
Правоохоронці залучили державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу як спеціалістів для проведення слідчих дій у рамках кримінального провадження.
Фахівцями Держекоінспекції Поліського округу проведено 10 рейдових заходів, пов‘язаних зі збереженням водних біоресурсів на водоймах та дотриманням правил рибальства.
Тема зустрічі – зростання загроз для європейської безпеки від воєнних дій в Україні, знищення довкілля та об’єктів критичної енергетичної інфраструктури.
Щорічно, з приходом весни, в Україні фіксуються непоодинокі випадки самовільного спалювання громадянами залишків сухої рослинності.
Сьогодні Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
Акт агресії рф проти незалежної України є кричущим порушенням усіх чинних норм міжнародного права, моралі та принципів людського співіснування.
З перших днів війни російськими військами завдано колосальної шкоди довкіллю України. Наші природні ресурси безжалісно знищуються. Ворог заплатить сповна.
Російське вторгнення забрало тисячі життів, завдало шкоди економіці, інфраструктурі, природній спадщині України та довкіллю.
Фахівців Держекоінспекції залучають до слідчих дій в рамках кримінальних проваджень
У роботі засідання взяла участь заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ірина Ставчук.
Попри російську військову агресію та ведення бойових дій Україна виконує міжнародні зобов’язання.
Попри боротьбу з ворогом, що ведеться на нашій землі, весняна висадка дерев у рамках програми «Зелена країна» триває.
На звільнених від окупантів територіях виявлені жахливі військові злочини, вбивства мирних мешканців та їх домашніх улюбленців.
Інспекторами було вилучено 14 сіток загальною довжиною 1050 метрів, а також рибу таких видів як лящ, короп, білий амур та товстолоб загальною вагою 28 кг.
Цей вид риб охороняється Червоною книгою України, Бернською та Боннською конвенціями, CITES, Червоним списком МСОП та Європейським червоним списком.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України поінформувало про шкоду для українського довкілля від російської агресії у оновленому дайджесті на офіційному вебсайті відомства.
Ці території є значною частиною природоохоронної мережі Європи, яка охороняється в рамках законодавства ЄС та Ради Європи.
В. о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець під час онлайн-дзвінка обговорив низку питань допомги Україні з Єврокомісаром з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюсом Сінкявічюсом.
Масштаби знищених вогнем площ вражають, вже спалено понад 10 тисяч га української землі.