Освіта / 1 вересня в умовах війни
Навчальний рік в Україні має розпочатися за календарем 1 вересня.
Утім, чи готові навчальні заклади приймати школярів офлайн — ще велике питання.
Інноваційний хаб для студентівенергетиків відкрили на базі Національного технічного університету 'Дніпровська політехніка' за підтримки енергокомпанії.
Освітяни тримають інтелектуальний фронт і як можуть допомагають армії.
Триває реєстрація учасників щорічної добровільної сертифікації педагогічних працівників, що має розпочатися у вересні.
Викладач Херсонського фізико-технічного ліцею Максим Пашко (на знімку) разом із колегами заснував онлайн-школу з фізики для своїх учнів та всіх охочих ґрунтовно вивчати природничі науки.
Цього тижня стартувала реєстрація електронних кабінетів для охочих вступити до магістратури на підставі дипломів бакалавра, спеціаліста та магістра.
Більшість українських вчителів, які нині перебувають за кордоном, мають намір повернутися, але тільки 14% з них — до початку нового навчального року.
Сьогодні, 29 липня, стартує важливий етап вступної кампанії — подання заяв до закладів вищої освіти.
Оскільки їх позбавили права вступити до інтернатури 'на бюджет'.
Якщо заклади освіти не виконають вимог щодо безпеки, вони не зможуть навчати дітей у звичному форматі.
Наступного понеділка, 18 липня, стартує основна сесія Національного мультипредметного тесту (НМТ).
Низка приватних вишів пропонує випускникам з окупованих територій навчатися безплатно або з істотною знижкою.
Швейцарський федеральний технологічний інститут Лозанни, в якому працює відома математикиня Марина В'язовська, відкрив програми для українських студентів і науковців. Про це повідомив у Telegram міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
363 дипломи підписав цього літа випускникам Володимир Альохін - директор підрозділу «Немішаївський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».
Вступна кампанія триває: днями стартувала подача електронних заяв про вступ для потенційних фахових молодших бакалаврів.
Безпека абітурієнтів буде ключовою вимогою при створенні мережі центрів тестування для складання Національного мультипредметного тесту (НМТ).
Для мешканців особливо небезпечних територій затвердять окремий порядок вступу за квотою-2. Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила народний депутат Юлія Гришина.
Розпочалася реєстрація потенційних магістрів для участі у вступному тестуванні.
Перелік міст і держав, де для наших абітурієнтів відкриють тимчасові екзаменаційні центри, розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.