Освіта / Старшокласники обиратимуть свою спеціалізацію та комплекс відповідних предметів
Учні 10—12-х класів матимуть змогу обирати свою спеціалізацію та відповідний комплекс дисциплін.
Учні 10—12-х класів матимуть змогу обирати свою спеціалізацію та відповідний комплекс дисциплін.
Цього тижня розпочався третій етап сертифікації педагогічних працівників, в якому братимуть участь 179 учителів математики та 395 — української мови і літератури, що викладають у п’ятих класах.
Десять університетів із Харкова, Львова, Чернівців, Сум, Херсона та Києва увійшли до команди проєкту «Цифровий університет — Відкрита українська ініціатива» (DigiUni), який реалізують в Україні в межах програми Erasmus+.
Молодіжний делегат від України до ООН, секретар Експертної ради студентства закладів вищої освіти Кирило Демченко взяв участь у засіданні Третього комітету 78-ї Генасамблеї ООН та виступив на ньому.
У неділю, 1 жовтня, в Україні відзначатимуть День працівників освіти.
Останніми роками кількість закладів позашкільної освіти невпинно скорочується.
У жовтні Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» за підтримки партнерів уже вдруге проведе Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності.
Деяким студентам українських вишів, що здобули середню освіту у Республіці Польща, доведеться отримати ще й український атестат.
Наступного року вступники проходитимуть Національний мультипредметний тест з трьох обов’язкових предметів (українська мова, математика, історія України) та одного — на вибір.
«Світло крізь...» — таку назву має дебютний проєкт студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, який у жовтні цього року покажуть у місті Анталія під час фестивалю «Українські фестини в Туреччині».
Більше половини шкіл Дніпра з вересня обрали змішану форму навчання, решта — дистанційну чи індивідуальну.
Навчальну літературу для п’ятикласників з двох предметів — математики та української мови — вже надруковано й доставлено до обласних книжкових баз.
У селі Андріївка Макарівської територіальної громади на Київщині у повноцінному форматі запрацювала відновлена гімназія.
Проблемні питання переведення школярів на зручну для них форму навчання прокоментували в Міністерстві освіти.
Підсумки незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасників першого етапу сертифікації вчителів базової школи до наступних випробувань розмістять в їхніх електронних кабінетах не пізніше 25 вересня.
Тридцять дев’ять навчальних закладів Хмельниччини було пошкоджено через ракетні обстріли росіян. І це тільки у Хмельницькій громаді.
Про освітні лайфхаки, дедлайни та підготовку до нового навчального року дізналися учасники інформаційної сесії, яка відбулася на базі регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Кіровоградській області.
Ростислав Городинський, учень Могилів-Подільського ліцею № 4, виборов золоту медаль на Всесвітній гімназіаді (U-15) у Бразилії.
Докладніше про освітню програму EdTech, британського фонду для навчання дітей України.