Енергобезпека / Інформація про роботу Запорізької АЕС
Станом на 06 квітня 2022 року Запорізька АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки на енергосистему України.
Станом на 06 квітня 2022 року Запорізька АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки на енергосистему України.
Держатомрегулювання закликала МАГАТЕ наполягати на виведенні та припиненню обстрілів ядерної інфраструктури.
Енергетичне співтовариство ухвалило рішення щодо створення Фонду енергетичної підтримки України для протидії наслідкам російського вторгнення.
Слова, винесені у заголовок є, як багато хто, напевно, подумав, не піар ходом та такою собі принадою, аби залучити якомога більше читачів до перегляду публікації.
Про героїв енергетичного фронту.
Як би виглядала енергетична систему майбутнього, – на думку німецького Amprion – одного із найпотужніших в ENTSO-E операторів системи передачі.
Сьогодні, 02 квітня 2022, об 11:00 на проммайданчику Чорнобильської АЕС знову замайорів прапор України та пролунав гімн України.
Одним із основних чинників дострокової синхронізації української енергосистеми із енергосистемою континентальної Європи стала успішна робота нашої мережі в ізольованому режимі.
НАК Нафтогаз, НЕК «Укренерго» та Група ДТЕК запустили проект #StopBloodyEnergy, в рамках якого закликають західні компанії припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері.
Ситуація на атомних об’єктах України станом на 31.03.2022 року.
Побачив світ перший у цьому році номер науково-технічного журналу.
Члени делегації МАГАТЕ під час зустрічі з Міністром енергетики, керівником ДП «НАЕК «Енергоатом» обговорили питання підтримки з боку Агентства для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки.
Сьогодні відбулася зустріч Міністра енергетики України Германа Галущенка з генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі, який вчора прибув в Україну.
За минулу добу відновлено електропостачання понад 63 тисячам споживачів.
Члени делагації МАГАТЕ на майданчику Южноукраїнської АЕС обговорили забезпечення ядерної та радіаційної безпеки та фізичного захисту ядерних об‘єктів.
Припинення використання вугілля, нафти і газу убезпечить наших дітей від енергетичного шантажу, нових війн за ресурси та від руйнівних наслідків зміни клімату.
В перспективі Україна має стати електроенергетичним хабом у Європі.
А саме, відновлюються добові аукціони з розподілу міждержавних перетинів для експорту електроенергії в Польщу.
Запорізька АЕС та місто Енергодар з 04.03.2022 року перебувають під окупацією російських військових формувань.
Ситуація на атомних об’єктах України станом на 28.03.2022 року.