Енергобезпека / Провідні енергетичні компанії України закликали західних партнерів припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері
Єдиний спосіб зупинити цю війну – позбавити країну-агресора коштів на її продовження.
Єдиний спосіб зупинити цю війну – позбавити країну-агресора коштів на її продовження.
Мова про ситуацію на ЧАЕС, у місті Чорнобиль, «діяльність» російських окупантів у Чорнобильській зоні, риття окопів у Рудому лісі, отримане там опромінення та подальші «перспективи».
Керівник «Енергоатома» Петро Котін разом із фахівцями компанії відвідав одну з ділянок Рудого лісу в зоні відчуження, де російські військові копали траншеї та намагалися будувати фортифікаційні споруди.
Міністр енергетики України Герман Галущенко прокоментував рішення Європейського Союзу щодо заборони імпорту вугілля з росії.
За минулу добу відновлено електропостачання понад 54,7 тисячам споживачів.
За минулу добу відновлено електропостачання понад 13,5 тисячам споживачів.
Герман Галущенко наголошує на цьому в інтерв’ю японському інформагентству Kyodo News.
Remarker спільно із ДНТЦ ЯРБ створили інфографіку, де проаналізували яким чином військові дії можуть вплинути на безпеку українських АЕС.
Станом на 06 квітня 2022 року Запорізька АЕС працює з дотриманням норм ядерної, радіаційної та екологічної безпеки на енергосистему України.
Держатомрегулювання закликала МАГАТЕ наполягати на виведенні та припиненню обстрілів ядерної інфраструктури.
Енергетичне співтовариство ухвалило рішення щодо створення Фонду енергетичної підтримки України для протидії наслідкам російського вторгнення.
Слова, винесені у заголовок є, як багато хто, напевно, подумав, не піар ходом та такою собі принадою, аби залучити якомога більше читачів до перегляду публікації.
Про героїв енергетичного фронту.
Як би виглядала енергетична систему майбутнього, – на думку німецького Amprion – одного із найпотужніших в ENTSO-E операторів системи передачі.
Сьогодні, 02 квітня 2022, об 11:00 на проммайданчику Чорнобильської АЕС знову замайорів прапор України та пролунав гімн України.
Одним із основних чинників дострокової синхронізації української енергосистеми із енергосистемою континентальної Європи стала успішна робота нашої мережі в ізольованому режимі.
НАК Нафтогаз, НЕК «Укренерго» та Група ДТЕК запустили проект #StopBloodyEnergy, в рамках якого закликають західні компанії припинити співпрацю з росією у паливно-енергетичній сфері.
Ситуація на атомних об’єктах України станом на 31.03.2022 року.
Побачив світ перший у цьому році номер науково-технічного журналу.
Члени делегації МАГАТЕ під час зустрічі з Міністром енергетики, керівником ДП «НАЕК «Енергоатом» обговорили питання підтримки з боку Агентства для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки.