Енергобезпека / Національній платформі декарбонізації бути!
У США очільниця Держенергоефективності Ганна Замазєєва закликала американських партнерів долучитися до відновлення та енергоефективної трансформації України.
У США очільниця Держенергоефективності Ганна Замазєєва закликала американських партнерів долучитися до відновлення та енергоефективної трансформації України.
У передостанній день літа очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов (на знімку) розповів в інтерв’ю виданню The Kyiv Independent, що «ми випереджаємо графік заповнення газових сховищ напередодні зими.
На Південноукраїнській АЕС завершилося комплексне інспекційне обстеження готовності енергоблока № 1 до подальшої довго-строкової експлуатації.
Відновлення енергетичних об’єктів йде за планом, до проходження зими енергосистема буде готова.
З початку року у дніпровських будинках ОСББ встановили 37 генераторів, 13 контакторів, у 23 будівлях відремонтували системи опалення, замінили понад 10 кілометрів труб опалення.
Ключовими чинниками стійкості енергосистеми у новому опалювальному сезоні є відновлення енергооб’єктів, захист обладнання, захист неба та ощадливе споживання електроенергії населенням.
Україна прискорила підготовку запасів газу і вже накопичила у підземних сховищах 11,7 млрд куб. м блакитного палива.
Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк.
Цю істину знає кожен теплоенергетик.
Фахівці відновили майже 70 відсотків енергооб’єктів, які були пошкоджені внаслідок російських атак.
Державна компанія «Укргазвидобування» запустила в роботу нову пошукову свердловину глибиною 5 800 метрів.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) підвищила тарифи на розподіл електричної енергії для більшості обленерго.
Наголосила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва під час конференції високого рівня «Угода мерів в Україні: працюємо разом над зеленим відновленням», проведеної Європейською комісією.
Останніми днями у деяких ЗМІ шириться недостовірна інформація про нібито запровадження у травні графіків обмежень постачання електроенергії побутовим споживачам.
З жовтня 2022 року з Литви до України надійшло 52 вантажі гуманітарної допомоги для потреб енергетики. Це приблизно 922 тонни обладнання.
Кабінет Міністрів України за поданням Міністерства енергетики схвалив Енергетичну стратегію України до 2050 року.
Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі.
Фахівці Енергоатома завітали з лекцією до старшокласників.
Днями президент Енергоатому Петро Котін і президент та виконавчий директор американської компанії Holtec International Доктор Кріс Сінгх уклали угоду про співробітництво у розгортанні малих модульних реакторів (ММР).
Інвестиції у відновлення українського енергосектору – це внесок в енергетичну безпеку Європи.