Фінанси / Роксолана Підласа: До Держбюджету наступного року подано значну кількість правок, але він буде ухвалений вчасно
Голосування за Держбюджет у другому читанні та в цілому планується провести наприкінці листопада.
Голосування за Держбюджет у другому читанні та в цілому планується провести наприкінці листопада.
Сьогодні парламент перебуває в бюджетному процесі і подає правки до держбюджету на 2025 рік.
20 вересня 2024 року відбулося представлення законопроєкту про Державний бюджет України на 2025 рік (реєстр. № 12000 від 14.09.2024).
Верховна Рада України 19 вересня 2024 року прийняла у першому читанні за основу законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про Рахункову палату» та деяких інших законодавчих актів України, реєстр. № 10044-д.
Податковий комітет рекомендував прийняти низку законопроєктів.
Ухвалений у першому читанні законопроєкт №11416-д передбачає запровадження надзвичайно лояльного пакета збільшення податків, який відрізняється від більш жорсткого варіанту, запропонованого урядом влітку.
Комітет Верховної Ради України з питань бюджету розглянув проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про Рахункову палату» та деяких інших законодавчих актів України (реєстр. № 10044-д).
Кабінет Міністрів України затвердив проєкт Державного бюджету на 2025 рік.
13 вересня голова Комітет з питань бюджету Верховної Ради України Роксолана Підласа подала поправку про додаткове скорочення видатків на 628 мільйонів гривень у бюджеті України на 2024 рік.
Обмежені можливості державного бюджету та недостатнє застосування інструментів довгострокових контрактів для виробників зброї є серйозними перешкодами для збільшення виробництва українськими компаніями.
Від ухвалення цього законопроєкту залежить, наскільки ми зможемо вже з вересня покривати всі необхідні витрати на сферу безпеки й оборони.
Оборонні видатки в сумі 495 млрд грн, які пропонується додати в 2024 році, — це те, від чого не можна відмовитися, адже це зарплати військовослужбовців, винагороди за «бойові», закупівля та ремонт техніки.
Одним із ключових завдань Верховної Ради України є затвердження Державного бюджету України.
Комітет з питань бюджету інформує про основні підсумки своєї роботи в період одинадцятої сесії Верховної Ради України.
Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики під час засідання підтримав два євроінтеграційні законопроєкти
Верховна Рада України на пленарному засіданні 22 серпня 2024 року прийняла Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо імплементації деяких положень Митного кодексу Європейського Союзу» (проєкт закону за реєстр. № 10411).
Надані Європейським Союзом 4,2 млрд євро в межах програми Ukraine Facility — це перші гроші, які наша держава отримала за реформи.
Уряд схвалив Бюджетну декларацію на 2025-2027 роки.
Комітет з питань бюджету 23 липня розглянув Бюджетну декларацію і рекомендує Уряду в Держбюджеті-2025 (основні позиції)
Під час зустрічі сторони обговорили зміни до бюджету 2024 року, плани на 2025-й та підготовку до п’ятого перегляду програми з МВФ.