Урожай / Озимі під загрозою
Хлібороби Таврії стривожені: у південних степах відчутно «підмерзає» майбутній урожай озимих.
Хлібороби Таврії стривожені: у південних степах відчутно «підмерзає» майбутній урожай озимих.
Рекордний врожай, державна підтримка та перспективи створення агрохабу... — під час дискусійного Клубу Рівненського Агробізнесу підсумували 2021 рік та визначили напрями 2022-го.
Найбільшим за останні сезони виявився нинішній урожай зернових і зернобобових культур на Дніпропетровщині.
Тепла, як для цієї пори року, з опадами у вигляді мряки, дощу, мокрого снігу, нинішня погода сприятлива для розвитку озимих культур.
У країні завершується збирання кукурудзи.
Незібрану кукурудзу може засипати снігом.
Цукрові буряки в країні вже зібрано з 206 тисяч гектарів, тобто 91 відсотка площ.
Понад 300 тисяч тонн цукру планують зварити у нинішньому році на п’яти цукрозаводах Вінниччини, що працюють. Показник кращий від торішнього. Незважаючи на це, за попередніми прогнозами, кристали не подешевшають. Чому?
На Хмельниччині невідомі гречкосії вирішили виростити цю культуру на землях Націо-нального природного парку «Подільські Товтри».
Аграрії Дніпропетровщини вже засіяли озимими зерновими до півмільйона гектарів, виконавши три чверті запланованого.
Урожай зернових цього року порадував, але з початком жовтня чимало хлібопекарів Хмельниччини підняли ціну на свою продукцію.
Придбати бульбу можна й по три гривні за кіло.
З гарними показниками триває збирання пізніх зернових культур у Запорізькій області.
Гайсинський цукровий завод. Про старт нового виробничого сезону повідомляється на офіційному сайті Вінницької облдержадміністрації.
Одеська область намолотила 4,3 мільйона тонн зерна врожаю-2021. Урожайні жнива тривають — стартує збирання кукурудзи — і аграрії краю впевнено тримають курс на 5-мільйонний рубіж.
В Україні, за оперативними даними регіонів, практично завершено збирання колосових.
У країні триває переробка буряків цьогорічного врожаю.
Накращий за останні роки врожай ранніх зернових зібрали аграрії Дніпропетровщини — отримали майже 3,4 мільйона тонн — на 20% більше, ніж торік.
Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, в області практично завершено збирання пшениці, жита, ячменю, вівса і гороху.
Рекордний урожай ранніх зернових та зернобобових культур зібрали на Херсонщині. Зі 734,4 тисячі гектарів аграрії отримали загалом 3,1 мільйона тонн збіжжя.