Історія / Війна, як злива, змиє все чуже
![Війна, як злива, змиє все чуже](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2022/04/120422/0f851023ab29de148e5893711a87a293.jpg)
Після перемоги вирішимо всі питання з відновленням історичної справедливості щодо справжніх героїв України.
Після перемоги вирішимо всі питання з відновленням історичної справедливості щодо справжніх героїв України.
Його спочатку розгромили, а потім був поділ Німеччини й Нюрнберг
Москва ніяк не може зупинитися в своєму нестримному бажанні «визволити» українців від обраної ними ж свободи.
Коли на сумнозвісній Переяславській раді в січні 1654 року московський посол Василь Бутурлін зажадав від козаків, міщан і посполитих присягати на вірність царя, відмовляючись сам цілувати хреста...
Сьогодні увесь світ дивиться на Київ, на горах якого дві тисячі років тому апостол Андрій Первозваний пророче передбачив український здвиг, який вирішує майбутній шлях розвитку людства.
Весь світ чує нині з уст російських військовополонених, що в Україні вони не побачили ніяких фашистів-бандерівців, якими їх лякали перед віроломним нападом на нашу землю.
Про долю Євмена Лукасевича — українського лікаря, дипломата, журналіста, громадського і державного діяча.
Софія Київська, як зазначає доктор історичних наук Надія Нікітенко, — унікальна символіка високої духовної культури наших предків.
Схоже, що росіяни уважно стежать за всіма проявами української громадської думки — навіть у невеличких газетах, не кажучи вже про Фейсбук.
Столиця України та її перлина Софія Київська ввійшли до Топ-5 рейтингу найінстаграмніших об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, складеного Британською компанією Design Bundles.
Про долю підполковника Бориса Денисова — начальника відділу одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в Донецькій області.
29 грудня в містечку Маневичі, що на Волині, урочисто відкрили Музей одного експоната — човна-довбанки, віднайденого в серпні 2015 року в річці Стир.
Туристичний путівник «Екскурсії Житомиром» презентували в міському Домі української культури.
Розмова з дослідником Михайлом Чухраном.
«Історія з ялинкою» все ще цілком загадкова, досі до кінця не з’ясована, й уже хоча б тому заслуговує на те, аби її розповісти.
Переможців обласного конкурсу літературних і творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення» нагородили в Закарпатській ОДА.
Парадоксальним явищем нашого часу є те, що чим далі живе людство, тим більше воно дізнається про своє минуле.
Цього року у Кам’янці-Подільському побачив світ історико-пригодницький роман у двох книжках «Берестечко».
Пам’ятну скульптуру у вигляді двох журавлів відкрито в селі Сонячне Волноваського району до 70-річчя примусового переселення людей із Бойківщини на Донеччину.