За словами Віталія Коваля, Мінагрополітики планує розпочати співпрацю з UNECE з невеликих проєктів, тренінгів, досліджень. Далі – залучення донорів для реалізації масштабніших задумів.

«Серед перших кроків співпраці з UNECE – навчання українських виробників фруктів, овочів та червоного м?яса відповідним європейським стандартам, допомога у збільшенні обсягів виробництва та просуванні нашої продукції на зовнішні ринки», – зазначив Віталій Коваль.

Міністр агрополітики зауважив: UNECE проаналізує українські проєкти розвитку іригації для визначення точок підтримки, й допоможе розробити проєкти для впровадження альтернативної енергетики в господарствах малих та середніх сільгоспвиробників.

Віталій Коваль наголосив на необхідності підтримки програм реабілітації ветеранів через професійну перекваліфікацію для роботи в агросекторі. В тому числі й перекваліфікації українських жінок на професії, які раніше вважалися чоловічими.

Віталій Коваль та Тетяна Молчан обговорили допомогу щодо протидії дезінформації про українські продукти в Європі, яку поширює ворог.

Для більшої залученості України  до галузевих процесів UNECE посприяє збільшенню кількості наших експертів у відповідних комітетах та робочих групах ООН.

«Нам потрібно якнайбільше міжнародних партнерів для адвокації України на світовій арені, аби позицію нашої держави бачили, чули і, найголовніше – враховували», – підкреслив Віталій Коваль.

За матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України.