По суті, фахівці з супроводу стануть радниками та помічниками для ветеранів, ветеранок, членів їхніх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. 

Вони надаватимуть інформаційний супровід та підтримку, консультуватимуть щодо отримання статусів, соціальних гарантій, проходження реабілітації, освітніх та інших послуг, працевлаштування, започаткування власної справи тощо.

«На сьогодні вже відібрані фахівці з супроводу ветеранів, або, як інакше їх називають, помічники ветерана. Вони розпочинають роботу у грудні. І ми будемо розвивати далі цей проєкт, дивитися, як його оптимізувати та покращити. Ми будемо аналізувати роботу кожного такого фахівця, адже кожен ветеран має свої особливі потреби, свої особливі запити. І ми будемо впроваджувати зміни на запит ветерана»,– розповіла Наталія Калмикова. 

Вона зауважила, що на відміну від цивільних громадян, ветеран – це людина, яка має особливий досвід через участь у бойових діях. Тому серед потреб, які озвучують самі ветерани, і в дослідженнях, які проводить Український ветеранський фонд Мінветеранів – це відновлення фізичного і ментального здоров'я, питання соціальної підтримки, освіти і перенавчання, працевлаштування. 

За матеріалами Міністерства у справах ветеранів України.