Ключове в діалозі – перехід України зі статусу перспективного члена Організації економічного співробітництва та розвитку у статус повноцінного учасника організації.
Заходи для вступу України в ОЕСР містять довкіллєву складову. Попереду важливий крок: підвищення статусу України в комітеті організації з питань політики захисту довкілля до рівня учасника. Маємо подати заяву вже цього року, тож домовилися з керівником ОЕСР продовжити консультації між нашими спеціалістами.
«Перехід на новий рівень спростить процедуру участі українських експертів у заходах ОЕСР. Це важливо для України, зокрема, для посилення нашого доробку з обрахування збитків довкіллю внаслідок бойових дій та вдосконалення відповідних методик. Співпраця з ОЕСР може створити додаткові потужності для залучення партнерів та експертів», – наголосила Світлана Гринчук.
Одна з найважливіших умов вступу України до ОЕСР – огляд нашого законодавства в контексті його відповідності вимогами організації. Пан Фаленчик запевнив, що наші спеціалісти матимуть від ОЕСР повну підтримку у підготовці цього документу.
За матеріалами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
Фото з відкритих джерел.