Зокрема Міністерство економіки перерахувало 900,9 млн грн для 181 підприємства, а ще 194 гранти на суму 887,5 млн грн були надані через Державний центр зайнятості.
«Загалом з початку дії програми у 2022 році держава схвалила 1156 заявок на створення та розвиток виробництв на суму 5,8 млрд грн. В жовтні Уряд розширив можливості для бізнесу – гранти стали доступні для підприємств із зони активних бойових дій та виробників поліграфічної продукції. Крім того, тепер грантер зобов'язаний створити лише 5 нових робочих місць незалежно від розміру гранту. Це дає йому можливість самостійно визначати свою кадрову політику – наприклад, отримувач гранту в 8 млн грн може найняти 25 працівників із зарплатою в 10 тис. грн, або ж меншу кількість висококваліфікованих спеціалістів з вищою оплатою праці», – зазначив заступник Міністра економіки України Андрій Телюпа.
Програму розраховано на підприємства переробної промисловості, серед яких виробники харчових продуктів, меблів, хімічної продукції, металевих виробів, підприємства деревообробної та текстильної промисловості та інші. Грант можна використати на придбання та встановлення виробничого обладнання, включно з програмним забезпеченням.
Програма фінансується з державного бюджету через Мінекономіки та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування через Державний центр зайнятості.
Програма грантів для переробних підприємств є частиною економічної політики «Зроблено в Україні». Подати заявку можна за посиланням.
За матеріалами Міністерства економіки України.