Мета – підтримка книговидавничої справи, промоція читання та популяризація української літератури у світі.
До участі запрошуються юридичні особи всіх форм власності та фізичні особи–підприємці, зареєстровані в Україні. Учасники повинні подати заявку разом із супровідними документами як у паперовій, так і електронній формах.
Не приймаються заявки на участь у конкурсі від учасників:
1) які не виконали та/або неякісно, невчасно виконали свої договірні зобов’язання перед Інститутом у минулому році;
2) кінцеві бенефіціарні власники яких є громадянами держави–агресора, до засновників та/або кінцевих бенефіціарних власників яких застосовано санкції відповідно до Закону України «Про санкції».
Документи, що подаються на конкурс, заповнюються українською мовою. У разі надання документів, складених іншою мовою, такі документи супроводжуються перекладом українською мовою. Тексти мають бути автентичними. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Важливо! Не приймаються заявки на книжкові проєкти, що передбачають випуск збірок статей, багатотомних, багатомовних видань (у т.ч. двомовні), книжкових серій (серії, в яких зміст книг є взаємопов’язаним) та трилогій.
Пріоритетні напрями:
• Художні та науково–популярні твори для різних вікових категорій читачів з історії України різних періодів у контексті боротьби за розбудову державності, суверенітету і незалежності, у тому числі біографіями видатних діячів, зокрема твори героїко–патріотичного спрямування.
• Твори для дітей та юнацтва, спрямовані на національно–патріотичне виховання, плекання демократичних цінностей, культурного розмаїття і міжкультурного діалогу, гендерної рівності, неприпустимості насильства, розвиток лідерства, екологічної самосвідомості, відповідальності за навколишній світ, критичного мислення.
• Твори, що видаються на виконання актів Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України:
1) художні твори, пов’язані з відзначенням подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України;
2) видання книжкових видань про культуру, історію та мову, мистецькі та інші надбання національних меншин і корінних народів України та їх роль у розвитку української культури та державності.
Термін подачі заявок: Документи приймаються з 13 січня до 7 лютого 2025 року до 17:00.
Як подати заявку?
Електронна форма: надсилається на електронну пошту Інституту (ubi@ubi.org.ua). Паперова форма: доставляється на адресу: м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 20.
Контактна особа від УІК: Гудзенко Ярослава, (095) 423 29 00, е–адреса: pbf@ubi.org.ua
Більше деталей в оголошенні
За матеріалами Міністерства культури та стратегічних комунікацій України.