Відділення оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє надавати широкий спектр реабілітаційних послуг, зокрема нейрореабілітацію, відновлення після інсультів і травм, а також психологічну допомогу.

У відділенні працює мультидисциплінарна реабілітаційна команда: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, логопед. Вони допомагають пацієнтам повернутися до нормального життя, відновити втрачені навички та зміцнити здоров’я.

У залі фізичної терапії є сучасне обладнання, яке допомагає відновити рух та координацію. Наприклад, доріжка КОЛІЗ терапія, мануальний стіл, степ–платформи, балансувальні напівсфери, бруси з перешкодами, кабіна підвісної терапії. 

Амбулаторна допомога насамперед спрямована на осіб, які потребують довготривалої реабілітації. Цей вид реабілітації забезпечує максимальну наближеність до пацієнта, який потребує відповідних послуг, та є основним для надання реабілітаційної допомоги пацієнтам з хронічними захворюваннями.  У поєднанні з якісною стаціонарною реабілітаційною допомогою в кластерних та надкластерних медичних закладах розвиток мережі амбулаторної допомоги дозволить зробити реабілітаційні послуги доступними та ефективними по всій країні.

Нагадаємо, всі послуги з реабілітації – безоплатні та повністю покриваються в межах програми медичних гарантій. 

Стаціонарна реабілітаційна послуга має тривати мінімум 14 днів із тривалістю процедур від трьох годин на день. Амбулаторна ж реабілітація передбачає понад 14 днів інтенсивних занять, що мають тривати понад годину на добу.

За матеріалами Міністерства охорони здоров'я України.