На виставці нашу країну представляли провідні стартапи у сфері EdTech: IT Ukraine Association, Geniusee, Edmaps, ARbook, Optima School, DreamX, Dataslab. Український ринок EdTech продовжує активно розвиватися: стартапи в цій сфері становлять 31 % від усіх стартапів країни. Освітні технології, створені в Україні, уже використовують для підготовки кадрів, а також у діяльності онлайн–шкіл та технологічних компаній. Участь у Bett 2025 для наших інноваторів – це можливість презентувати свої розробки міжнародній спільноті та залучити інвестиції.

Крім стендової презентації, українську освіту було представлено в основній програмі Bett 2025. Від Міністерства освіти і науки України виступив перший заступник міністра Євген Кудрявець:

«Bett 2025 – це майданчик, що об’єднав понад 35 тисяч учасників зі 120 країн світу, понад 300 експертів у сфері цифрових трансформацій, освітніх технологій та інновацій. Наша мета – закликати цю спільноту долучатися до обміну експертизою, спільного розвитку інноваційних рішень для поліпшення якості освіти в Україні, зокрема в умовах війни».

Залучення експертної підтримки міжнародної спільноти є ключовим під час цифровізації освіти. Це сприяє розробленню ефективних рішень для відновлення доступу до навчання через сучасні технології, а також підвищення якості освіти. Міносвіти планує ще активніше співпрацювати з міжнародними партнерами за напрямами:

• створення Центру досконалості освітніх технологій (EdTech Center of Excellence), який оцінюватиме стан цифровізації освіти та сприятиме розробленню ефективних рішень;

• оновлення стратегії цифрової трансформації освіти з урахуванням сучасних викликів та технологічних трендів, зокрема штучного інтелекту та інклюзивності;

• зміцнення міжнародного співробітництва для закриття нагальних освітніх потреб, зокрема через підтримку Коаліції девайсів.

Українська делегація також провела низку двосторонніх зустрічей високого рівня. Відбулася перша зустріч із міністеркою освіти Великої Британії Бріджет Філліпсон, під час якої обговорили майбутню співпрацю, зокрема в контексті історичної угоди про 100–річне партнерство між нашими країнами. Також українська делегація зустрілася з Послом України у Великій Британії Валерієм Залужним, щоб обговорити розширення інституційних зв’язків та підтримку освітніх ініціатив.

Дякуємо Bett 2025 та всім, хто допомагає розвивати інноваційні рішення для української освіти!

За матеріалами Міністерства освіти і науки України.
Фото: ВЕТТ2025.