«Талліннський механізм є потужним прикладом міжнародної співпраці, що допомагає Україні протидіяти кіберзагрозам та зміцнювати цифрову стійкість. Ми вдячні нашим партнерам за постійну підтримку, яка не лише сприяє захисту критичної інфраструктури, а й підвищує експертний рівень українських фахівців. Розвиток знань і навичок державних службовців та кіберспеціалістів – ключовий елемент національної безпеки України та невіддільна частина нашої співпраці з міжнародною спільнотою», – зазначила Валерія Іонан.

Під час заходу представили 20 тренінгів, які Франція проведе для українських партнерів за підтримки Expertise France до грудня 2025 року. Ці тренінги з кібербезпеки зміцнять кіберстійкість України та сприятимуть упровадженню найкращих міжнародних практик і стандартів у цій сфері.

«Цей проєкт ілюструє нашу відданість підтримці України на довгостроковій основі, щоб зміцнити співпрацю та сприяти обміну найкращими практиками у сфері кібербезпеки», – підкреслив Посол Вейсьєр.

Захід зібрав широку аудиторію учасників, що представляли Міністерство цифрової трансформації України та міжнародних партнерів Талліннського механізму. Під час обговорення учасники ознайомилися з найкращими міжнародними практиками у сфері кібербезпеки та визначили шляхи посилення захисту критичної інфраструктури України.

Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Франції за програмою mAIDan Facility Ukraine та реалізується в межах Талліннського механізму.

За матеріалами Міністерства цифрової трансформації України.