Широкий асортимент органічної продукції презентували 30 українських експортерів, серед яких 24 були представлені в межах Національного павільйону України. Виробники демонстрували високу якість продукції, її конкурентоспроможність та стійкість вітчизняного органічного сектору навіть в умовах воєнних викликів.
«Участь України у міжнародних виставках, таких як BIOFACH, є важливим інструментом для розширення географії експорту української органічної продукції. Налагодження співпраці та укріплення зв’язків з партнерами з ЄС, Німеччини, Чехії, Польщі та Швейцарії сприяє інтеграції нашого органічного сектору до європейського ринку та забезпечує сталий розвиток галузі навіть у складних умовах повномасштабної війни», – наголосив Тарас Висоцький під час виступу на конференції «Органічний сектор України в процесі інтеграції до ЄС – виклики, можливості та повоєнна стійкість».
В рамках виставки Тарас Висоцький провів низку важливих зустрічей.
Також Тарас Висоцький провів зустріч з українськими експортерами органічної продукції, під час якої обговорили актуальні питання розвитку галузі, проблеми та перспективи виходу на міжнародні ринки.
Довідково. Національний павільйон України на BIOFACH 2025 організований асоціацією «Ягідництво України» та державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України та за підтримки:
– Швейцарії в межах швейцарсько–української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), та Швейцарської програми сприяння імпорту (SIPPO), що впроваджується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Cвісконтакт».
– Українсько–молдовського американського фонду підприємництва (UMAEF).
– Німецько–української співпраці в галузі органічного сільського господарства (COA) за фінансової підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL).
За матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України.