Це допоможе українцям стежити за якістю повітря, станом води, виявляти стихійні сміттєзвалища та дбати про ліси і заповідники.
Рейтинг базується на аналізі 209 наборів даних від 74 державних установ і допомагає зрозуміти, як організації виконують свої обов’язки з відкритості екологічної інформації.
За результатами аналізу найбільш відкрито публікує дані Державна служба геології та надр України – доступними є 71% наборів. Рейтинг з найбільшою кількістю закритих наборів очолило Міністерство енергетики України – 16 наборів не публікується і лише один є у відкритому доступі. Державне агентство водних ресурсів України має показник 100%, публікуючи 4 набори з 4-х.
Детальніше про дослідження можна дізнатися за посиланням.
Покращуємо екологію країни за допомогою відкритих даних!
Аналіз доступу до екологічних відкритих даних проведено ГО SaveDnipro в межах спільної програми Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» «European Renaissance of Ukraine: Civil Society Resilience and Recovery Initiative». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження».
За матеріалами Міністерства цифрової трансформації України.