Тренінг на тему «Протидія дезінформації та стратегічні комунікації», який нещодавно відбувся на Вінниччині, став важливим етапом у підвищенні кваліфікації комунікаційників регіону та представників органів влади.

Протягом трьох днів учасники тренінгу мали можливість ознайомитись з актуальними методами протидії дезінформації та фейковим новинам, а також з основами стратегічних комунікацій в управлінні державними та місцевими структурами. Спікери заходу підкреслили важливість швидкої і ефективної реакції на інформаційні загрози, які можуть впливати на громадську думку та довіру до влади, особливо в умовах війни.

Заступник начальника Вінницької ОВА Андрій Кавунець у своєму виступі наголосив на важливості боротьби з фейками та інформаційними атаками в умовах сучасного інформаційного простору. За його словами, зокрема в соцмережах поширюється багато неправдивих новин про діяльність державної влади, що має вплив на моральний клімат у суспільстві.

Учасники тренінгу також здобули знання та навички щодо методів побудови ефективних комунікаційних стратегій та реагування на виклики інформаційної війни. У рамках практичних занять вони навчилися правильно визначати цілі, планувати комунікаційні заходи та ефективно боротися з дезінформацією. Після завершення заходу всі учасники отримали сертифікати про участь.

Тренінг був організований Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Міністерством культури та стратегічних комунікацій України за підтримки ПРООН і фінансування уряду Японії. Цей захід сприяє підвищенню спроможності місцевих органів влади ефективно комунікувати з громадянами і протидіяти викликам сучасної інформаційної війни.

 

За матеріалами Вінницької ОВА.