Нагадаємо, що цей мобільний застосунок створено задля безкоштовної спортивної реабілітації військовослужбовців та ветеранів. Тут зібрані дані, як про місце, де проводять такі тренування, так і про самих тренерів, які готові займатися з військовими. На вибір – 19 видів спорту. За бажанням також можна організувати дистанційні заняття. У цьому фітнес-додатку ветеран може дізнатися інформацію, де розташований найближчий клуб, який надає такі послуги.

Одним із перших у додатку «TrenVet» зареєструвався Спортивний простір «Сила», що у Рівному. Там, вже на регулярній основі, захисники і захисниці проходять спортивну реабілітації під наглядом досвідчених тренерів.

Нещодавно тренування з ветераном російсько-української війни Михайлом Марчуком провів дворазовий володар титулу «Найсильніша людина світу», Почесний президент Федерації стронгмену України Василь Вірастюк.

Він не вперше приїздить до Рівного, щоб позайматися з нашими захисниками. І не лише в рамках програми «TrenVet», а й як один з ініціаторів Всеукраїнських змагань «Сильні України», в яких спортсмени з Рівненщини беруть активну участь.

За словами тренера-реабілітолога Ігоря Головка, якщо говорити про спортивну реабілітацію військовослужбовців та ветеранів завдяки програмі «TrenVet», то на Рівненщині стан справ кращий саме у містах: Рівне, Дубно, Сарни, певні успіхи є в селищі Млинів. Чверть з тих, хто зареєструвався, займаються активно і мають власних тренерів. Подалі від великих населених пунктів ситуація гірша.

Тому реабілітологи вкотре закликають наших захисників та захисниць завантажувати додаток «TrenVet» на свої гаджети та доєднуватися до цієї програми з реабілітації. Зробити це можна на платформах AppStore та Google Play. Нагадаємо, там необхідно обрати регіон, визначитися з видом спорту, обрати тренера та, власне, розпочати заняття.

За матеріалами Рівненської ОВА.