Парламенти світу / Саейма Латвійської Республіки
Історія парламенту бере свій початок у період між двома світовими війнами, коли Латвія проголосила свою незалежність.
Історія парламенту бере свій початок у період між двома світовими війнами, коли Латвія проголосила свою незалежність.
Парламент Азербайджану відомий як Національні Збори / Міллі Меджліс. Національні Збори Азербайджану — це однопалатний законодавчий орган, до якого входять 125 депутатів.
Парламент Австрії, відомий як Федеральні збори Австрійської Республіки (Bundesversammlung der Republik _sterreich), є ключовою інституцією законодавчої влади в країні.
Історія парламенту Канади тісно пов’язана з процесом здобуття країною незалежності від Великої Британії та становленням її як самостійної держави.
Бундестаг — це центральний законодавчий орган країни, який виконує важливу роль у політичному житті Федеративної Республіки Німеччина (ФРН), історія якого тісно пов’язана з розвитком німецької державності.
День незалежності Кіпру відзначають 1 жовтня і присвячений він здобуттю суверенітету країни в 1960 році, коли Кіпр став незалежним від британського колоніального правління.
1 жовтня — День утворення Китайської Народної Республіки. Цього дня у 1949 році було проголошено КНР.
Парламент Японії — Національні збори Японії (Ніхон Коккай) — був створений у 1889 році, коли імператор Мейдзі ухвалив першу Конституцію Японії, що заклала основи парламентської системи.
Мальта отримала політичну незалежність від Великої Британії 21 вересня 1964 року.
Ірландський парламент виник у XIII столітті під впливом англійської системи правління.
Головний законодавчий орган Нідерландів, відомий як Генеральні штати (Nederlandse Staten-Generaal), складається з двох палат — Сенат (Eerste Kamer) та Палата представників (Tweede Kamer).
Ключовим органом влади в Данії є парламент — Фолькетинг (Folketinget). Він однопалатний і налічує 179 депутатів, обраних шляхом загальних виборів.