Парламентська хроніка / Стандартизація важлива для збереження та розвитку державної мови
Народні депутати продовжили розгляд законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д) із 995-ї поправки.
Народні депутати продовжили розгляд законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д) із 995-ї поправки.
22 березня минає п’ять років від підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
Під час ранкового засідання народні депутати дійшли до 994-ї поправки із 2082 у мовному законопроекті (№ 5670-д).
На вечірньому засіданні Верховної Ради Микола Княжицький закликав депутатів не спекулювати на святих поняттях, одним із яких є мова.
Андрій Парубій закликав колег не затягувати розгляд закону про мову: «Закон має бути прийнятий. Це історичний обов’язок цього скликання українського парламенту
Народні обранці продовжили розгляд правок до п’ятого розділу законопроекту № 5670-д — «Про застосування державної мови в публічних сферах».
Микола Княжицький підкреслив, що законопроект про державну мову не звужує будь-чиї права, а лише захищає права українців та української мови.
Година запитань до Кабінету Міністрів у Верховній Раді на засіданні 15 березня.
Верховна Рада продовжила розгляд у другому читанні законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д).
Минулого тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях Верховної Ради, у комітетах та брали участь в інших заходах.
У своєму проекті закону Олег Ляшко пропонує обмежити розмір окладу судді місцевого суду до 25 прожиткових мінімумів, судді ВСУ - 45 прожиткових мінімумів.
Депутати знову вимагали завершити розслідування розкрадань в оборонній сфері.
Верховна Рада розглянула законопроект про внесення зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту».
26 лютого назавжди увійшов до історії України як День кримськотатарського опору російській окупації.