Парламентська хроніка / Обов’язкове застосування касових апаратів для ФОПів відтерміновано на рік
Пленарне засідання Верховної Ради України 1 грудня 2020 року.
Пленарне засідання Верховної Ради України 1 грудня 2020 року.
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков у прямому ефірі одного з телеканалів розповів про перспективи цього та наступного сесійного тижнів.
Відбулася перша сесія Надвірнянської міської об’єднаної територіальної громади.
29 років тому ми обрали свій шлях — сказали «так» незалежності України.
Національне агентство із питань запобігання корупції у четвертому кварталі 2020 року зупинило державне фінансування партії «Батьківщина» через порушення у фінансовому звіті партії.
Нещодавно відбулася перша (установча) сесія восьмого скликання селищної ради Чоповицької ОТГ Малинського району Житомирської області.
Голови громад Волині зацікавлені, щоб уже з перших днів їхня робота була ефективною.
Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук за результатами таємного голосування став лавреатом Премії імені Ярослава Мудрого-2020 у номінації «За видатні заслуги у законотворчій, судовій та правозастосовній діяльності».
У День пам’яті жертв Голодоморів в. о. Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк разом із керівниками фракцій та головами комітетів узяла участь в церемонії вшанування замордованих голодом українців у 1921—1923-х, 1932—1933-х та 1946—1947 роках.
Питання електронного декларування є надважливим та потребує вирішення ще цього року. На цьому наголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час брифінгу, що відбувся після погоджувальної ради.
Відкриваючи засідання, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков зауважив, що цього тижня перед парламентом стоятиме багато викликів.
На Всеукраїнському референдумі, який відбувся 1 грудня 1991 року, 90,32 відсотка громадян висловилися за Незалежність України.
Чернівецька міська територіальна виборча комісія оголосила офіційні результати другого туру виборів міського голови Чернівців: переміг кандидат від «Єдиної Альтернативи» Роман Клічук.
У рамках міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» народна депутатка Елла Рєпіна («Слуга народу») ділиться історією жінки, яка не залишила її байдужою.
Ми, українці, — у всьому світі запалюємо свічку, згадуємо у молитві душі безневинно убієнних, загублених і ненароджених.
Важко уявити, що не так давно в Україні люди масово гинули від голоду, не було доступу навіть до найнеобхіднішої їжі.
На спомин про жертв Голодоморів 1932—1933-х та 1947-го у церквах Івано-Франківської області відбулися поминальні панахиди.
Пам’ять невинно убієнних голодом українців ушанували в Ужгороді.
У незвичному місці запалили свічки на спомин про жертв Голодоморів жителі села Оксанівка на Вінниччині. Вони горіли на березі Дністра біля пам’ятного знака... річковим мідіям.
Ірина Борзова залучила державну субвенцію на соціально-економічний розвиток для придбання обладнання в Літинську центральну районну лікарню вартістю майже мільйон гривень.