Парламентська хроніка / Верховна Рада України на пленарному засіданні 21 листопада прийняла п’ять законів, сім законопроєктів і дві постанови
Пленарне засідання Верховної Ради України 21 листопада 2024 року.
Пленарне засідання Верховної Ради України 21 листопада 2024 року.
Верховна Рада України ухвалила в другому читанні і в цілому законопроєкт, що стосується удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі (реєстр. № 10249).
Ухвалений у другому читанні законопроєкт № 10132 спрямований на підтримку людей, які постраждали від сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією рф проти України.
Пріоритетними напрямками ухваленого Державного бюджету на 2025 рік залишаються безпека й оборона нашої держави та соціальна сфера.
21 листопада 2024 року, у День Гідності та Свободи Олександр Корнієнко, Олена Кондратюк та Вячеслав Штучний разом з представниками фракцій та груп Парламенту вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
Цей день нагадує нам про силу нашого народу, його волю та прагнення до свободи, про незламну боротьбу за європейське майбутнє і демократичні цінності, про готовність відстоювати своє право на гідне життя.
Члени Комітету з питань організації державної влади взяли участь в обговоренні засад законодавчого врегулювання розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.
Пленарне засідання Верховної Ради України 20 листопада 2024 року.
Пленарне засідання Верховної Ради України 19 листопада 2024 року.
План внутрішньої стійкості України складається з десяти пунктів: «Єдність», «Фронт», «Зброя», «Гроші», «Енергетика», «Безпека», «Громади», «Людський капітал», «Культурний суверенітет», «Політика героїв».
Провели круглий стіл на тему: «Реформа політичних партій і цифрові інновації» під головуванням заступника голови Комітету Вікторії Подгорної.
Коментарі парламентаріїв за результатами круглого столу «Закон України «Про статус депутатів місцевих рад: поточний стан, виклики воєнного часу та перспективи вдосконалення у повоєнний період».
Сьогодні, 24 лютого 2022 року, війська російської федерації за наказом президента російської федерації володимира путіна здійснили неприкритий акт збройної агресії і розпочали повномасштабне вторгнення в Україну.
До другого читання у проєкт Державного бюджету на 2025 рік було внесено багато позитивних змін.
За 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення український Парламент прийняв значну кількість законів, що зміцнюють Сили оборони України, підтримують економіку та захищають наших громадян.
1000 днів повномасштабного вторгнення війни, яка триває понад 10 років.
«Інвестуючи в освіту, ми інвестуємо в силу нації — це розвиток знань, навичок і добробуту, що веде до процвітання суспільства», — зазначає народний депутат України Олексій Устенко.
Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг розглянув на засіданні проєкти законів за реєстр. № 11301-д та реєстр. № 11392.
«Сьогодні працюємо у Львові», — розповідає голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук.
Віцеспікерка Олена Кондратюк зустрілася з Головою хорватського Cабору.