Рівненська область / На городі й у саду — все до ладу
Як і на всякому базарі, тут панував несусвітній гамір.
Коли нам кажуть про перспективу важкого перебігу опалювального сезону у зв’язку з газом, енергоносіями, чимало громадян — власників приватних будинків замислюються про додаткове джерело тепла.
Виїхати з окупації вимушеним переселенцям на Херсонщині стало ще складніше.
У професійних змаганнях «Лісове багатоборство-2022» перемогу виборола помічник лісничого Мащанського лісництва Костопільського лісгоспу Анастасія Стецюк.
Розробники проекту вишитої бісером геральдичної карти України — Олег і Леся Стечкевичі.
Хрести Бойової Заслуги і Хрести Заслуги, якими згідно з наказами Командування УПА було нагороджено повстанців, передали їхнім родичам.
Минає 156 років від дня народження видатного українського історика, громадсько-політичного і державного діяча Михайла Грушевського.
Оригінальний подарунок селищу Зарічне, що у Вараському районі Рівненщини, зробив житель Зарічного Анатолій Лотоцький.
Від початку навчального року майже 65 відсотків учителів та 52 відсотки учнів повернулися на Рівненщину і продовжують викладати та навчатися.
Про жахи війни, втечу з рідних тимчасово окупованих міст, про втрату домівок, рідних та друзів говорили з освітянами, які знайшли прихисток на Рівненщині і живуть та працюють в Дубно.
Через загрозу зриву опалювального сезону в місті Чернігівська міська рада звернулася до Кабінету Міністрів України.
Війна кардинально змінила життя багатьох українців.
І так кричущий дефіцит медикаментів та лікарів загострюється на теренах окупованої Херсонщини.
Троє подруг протягом літа продавали солодощі, які випікали з матусями, не соромилися заходити із скринькою «На автомобіль для ЗСУ» до кабінетів керівників, збирали кошти в електричці й на вулицях рідної Жмеринки.
Гурток «Мопедисти та мотоциклісти» є тільки в Рівненській області і лише в селищах Володимирець та Рафалівка Вараського району.
Патрульний катер «Суми» Військово-Морських сил України отримав вагомий подарунок від своєї «малої батьківщини».
Міська рада Дніпра дерусифікувала понад сорок топонімів вулиць, провулків та навіть озер міста — з’явилися вулиці Степана Бандери, Ніла Армстронга та Королеви Єлизавети ІІ.
Історична будівля в селищі Кути Косівсько-го району стала центром-шелтером для внутрішньо переміщених осіб.