Досвід / Колектив господарства — як одна родина
Фермерське господарство «Прометей» частину орендованої в Снятинському та Коломийському районах землі відводить під зернові та бобові культури, а також займає непросту нішу овочівництва.
Фермерське господарство «Прометей» частину орендованої в Снятинському та Коломийському районах землі відводить під зернові та бобові культури, а також займає непросту нішу овочівництва.
Розвиток рослинництва у Калуському районі стався завдяки приходу інвестора — ТОВ «Гудвеллі-Україна».
У селі Бутове, що в Зарічненському районі на Рівненщині, Василь Крупко вирощує картоплю під соломою. Цей формат висадки в нього поки що експериментальний.
Працівники наукового відділу НВО «Чернігівеліткартопля» висадили пробіркові рослини картоплі в єдину в Україні промислову гідропонну теплицю для отримання безвірусних мінібульб різних сортів.
Фермер із 20-річним стажем Василь Марков із села Костянтинівка Рівненської області поділився секретами в господарюванні.
На Х Дегустаційний з’їзд клубу «Виноградарі Прикарпаття» з’їхалися шанувальники лози з Івано-Франківщини, Хмельниччини, Львівщини, Буковини.
Землероб Юрій Миргород з Черкащини розповів про особливості вирощування та цінні властивості амаранту.
У селі Ремчиці Сарненського району з ініціативи Ірини Павлової-Мечкало на 55 гектарах вирощують рідкісну для Полісся культуру — амарант (щирицю).
На базі ТзОВ «Яловицька агротехнологія» втретє відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Картопляний бізнес в Україні».
Про роботу ПП «Агрофірма «Панчеве», що в Новомиргородському районі Кіровоградської області.
Фермерське господарство Володимира Івашини, що в Бобринецькому районі Кіровоградської області, без вагань, можна показувати як приклад успішного господарювання.
Заробляти на гарбузах, котрі на базарі коштують у буквальному розумінні слова копійки, мільйони - це не такі вже захмарні фантазії, переконаний Леонтій Гасюк із Кам’янець-Подільського району.
Про Миколу Стецьківа — учасника АТО та успішного підприємця, який активно розвиває агротуризм на Львівщині.
Чи вигідно вирощувати картоплю в Україні?
Сільгосппідприємства Прикарпаття скоротили площі під озимими культурами на 8,8 тис. га. Зменшилася й частка зернових у структурі — з 85 до 75%
Торік аграрії Сумщини зібрали рекордну кількість зерна — 4,4 млн тонн. Попередній рекорд (2017 і 2016 роки) — майже 3,5 млн тонн